TOUS Floral Touch

TOUS Floral Touch

NOWOŚĆ! Dostępne wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

TOUS TOUCH prezentuje nam nowy zapach. Limitowaną edycję z ultrakobiecym flakonem… preludium ukrytego w środku zapachu.

Wygląd TOUS TOUCH jest kontynuacją kwiatowej kolekcji Dune. Szkło jest objęte przez delikatny laminat cynowy udekorowany kwiatami, wśród których pojawia się figura misia TOUS.

Ten sam kwiecisty motyw jest włączony do opakowania zapachu, przypominając nam, że to jest nowa, kwiecista propozycja TOUS 'najbardziej zmysłowego zapach.

W roku 2006 perfumiarz Sophie Labbé stworzyła TOUS TOUCH, kwiatowy zapach dla TOUS inspirowany biżuteryjną kolekcją DUNE, która obejmuje kobiety z całego świata.

Po latach, pozostając w zgodzie z pierwszą kwiecistą edycją zapachu z 2013, francuski perfumiarz przynosi nam wersję z takim samym kwiecistym charakterem ale podkreślając jego owocową stronę i dodając piżmową podstawę. W tym roku TOUS TOUCH wręcza swoje Kwieciste Wydanie.

Zapachy kwiatowe czynią rynek perfumeryjny jednym z największych, stanowiąc jednocześnie wyzwanie dla każdego perfumiarza. Istnieje szeroki wachlarz możliwości, od kompozycji bazujących jedynie na jednym kwiecie do legendarnych symfonii i kwiatowych bukietów.

Nuta Głowy: Fiołek, mandarynka, Bergamotka
Nuta Serca: Gardenia, jaśmin, tuberoza
Nuta Podstawy: Nektarynka, drzewo sandałowe, białe piżmo

Ta specjalna edycja doskonale komponuje się z tłem jakim są kwiaty, które były inspiracja do stworzenia najdelikatniejszej wersji TOUS TOUCH.

Dostępne wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

  • No video selected.