BVLGARI ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT

BVLGARI ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT

NOWA WODA TOALETOWA EMANUJĄCA ŚWIEŻOŚCIĄ PĄKÓW RÓŻY

Świeża i musująca, charakterystyczna sygnatura Bvlgari jest sercem najnowszego zapachu rzymskiego Jubilera, w którym promienne złoto łączy się z ponadczasową różą. Całkowicie nieoczekiwana ekspresja zapachu pąków róży, woda toaletowa Bulgari Rose Goldea Blossom Delight wykorzystuje precyzyjny dotyk jubilera, aby odsłonić jej najbardziej wysublimowane aspekty.

Wyrafinowana i pełna blasku, nowa Eau de Toilette — świeża interpretacja wody perfumowanej Bulgari Rose Goldea Blossom Delight — celebruje wewnętrzną iskrę kobiety, przypominając nam, że wszystko jest możliwe.

Róża jest sercem obu zapachów: woda perfumowana rezonuje aksamitną energią, przywołując wiele aspektów królowej kwiatów, zaś nowa woda toaletowa emanuje światłem i świeżością, odsłaniając pełnię niuansów pąków róż.

Obie interpretacje Bulgari Rose Goldea Blossom Delight stanowią promienny wyraz trwałej pasji Bvlgari do pięknego życia i wezwanie do przyjęcia każdej możliwości z otwartymi ramionami i nieokiełznaną radością.

WSZYSTKO JEST MOŻLIWE

Życie każdej kobiety to kolaż pięknych chwil, napędzanych ciekawością i optymizmem. To ta wrodzona energia przekształca zwyczajność w niezwykłe, a codzienne chwile życia w prawdziwe arcydzieła. Zapachy z linii Bulgari Rose Goldea Blossom Delight są dedykowane kobietom, które dzięki marzeniom, determinacji i optymizmowi kształtują swoje miejsce w świecie, w którym każdy dzień jest ekscytujący, każde jutro jest inne i wszystko jest możliwe. Zapach inspirowany cennym momentem, kiedy róża zaczyna rozkwitać, oddaje ekscytację nadchodzącą przyszłością.

KOMPOZYCJA Róża inna niż wszystkie, Bulgari Rose Goldea Blossom Delight rozświetla niezbadane aspekty tego kultowego składnika, ożywiając je tak, jak tylko rzymski Jubiler potrafi. Mistrz sztuki perfumeryjnej Alberto Morillas zagłębia się w olfaktoryczne zawiłości kwitnącej róży, łącząc jej charakterystyczne niuanse z sygnaturowym akordem piżma Bvlgari, aby stworzyć zupełnie nowe doznania, tak nieprzewidywalne jak sama natura. Bvlgari tworzy swój najnowszy klejnot olfaktoryczny z entuzjazmem i fascynacją, rzeźbiąc kompozycję, która przywołuje warstwowe piękno i wibrującą iskrę róży.

PIRAMIDA ZAPACHOWA

NUTY GŁOWY KONWALIA & GREJPFRUT

NUTY SERCA PIWONIA & PĄKI RÓŻY

NUTY BAZY DREWNO CEDROWE & PIŻMA EAU DE PARFUM

Aby stworzyć tę hojną wodę perfumowaną, Mistrz Alberto Morillas nasycił całą piramidę zapachową różami, odtwarzając złożoność delikatnych pąków w trakcie rozkwitu i ukazując pełną gamę naturalnych niuansów róży w fascynującym crescendo. Zapach otwiera się promienną różą, rześką soczystością akordu zielonej papai i wibrującymi nutami fiołków w kombinacji, która podkreśla radosną spontaniczność. Nuty serca są elegancko rozświetlone naparem z płatków róży, pąkami róży i akordem konwalii. Intensywny, bogaty i zmysłowy absolut różany łączy się w bazie z białym piżmem i akordami ambry.

EAU DE TOILETTE

Więcej świeżości, ten sam kwiatowy urok. Wraz z nową wodą toaletową Rose Goldea Blossom Delight, Bvlgari reinterpretuję różę w lekkiej, transparentnej i niezwykle świetlistej sygnaturze. Nowa woda toaletowa osadza najświeższe wiosenne kwiaty wokół serca z delikatnych pączków róż na skraju rozkwitu. Reprezentując optymizm nowych początków, ten kwiatowy i olśniewający zapach otwiera się przejrzystością akordu konwalii i musującego grejpfruta. W sercu, woda toaletowa ujawnia ten magiczny moment, kiedy róże mają zakwitnąć: świeże i delikatne pąki róż przeplatają się z promiennymi i zmysłowymi nutami piwonii, kolejnego symbolicznego kwiatu wiosny, tworząc wspaniały bukiet świetlistej elegancji. Na koniec, zapach ozdobiony jest woalem z nut białego piżma i drewna cedrowego, dla delikatnej wytrawności nasyconej naturalną zmysłowością i komfortem.