PRZEŁOMOWY PODKŁAD SMASHBOX HALO HD

Dostępny w wybranych Perfumeriach Sephora od września 2013

TWOJA CERA PIĘKNIEJSZA NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ

PRZEŁOMOWY NOWY PŁYNNY PODKŁAD HALO HD

OFEROWANY PRZEZ SMASHBOX COSMETICS

 

Jest to wynik ponad 20 lat pracy nad uzyskaniem efektu perfekcyjnej cery przed kamerą, nawet w przypadku zastosowania szalonej technologii HD. Tu zawiera się wszystko, co wiemy o rozświetlaniu, zamknięte w butelce pełnej fantastycznej innowacji oraz technologii.” – Davis Factor, założyciel Smashbox/fotograf

 

IDEA: Makijaż w nowym wyobrażeniu – pierwszy dotychczas podkład z czystą technologią płynnego światła

 

CO TO JEST: Płynny podkład Halo HD z filtrem SPF 15 firmy Smashbox jest nasycony w 100% pokrytymi żelem pigmentami, które imitują filtry fotograficzne w celu zmniejszenia widoczności niedoskonałości cery. Stwarzają one efekt aureoli płynnego światła otaczającego pigmenty. Aureola ta umożliwia uzyskanie pożądanego wydobywającego się z wewnątrz blasku, nadając Twojej skórze naturalnych kolorów, przy jednoczesnym zapewnieniu perfekcyjnego efektu kryjącego.

 

Proszę wyobrazić sobie ukrycie wszelkich niedoskonałości z dodatkową wartością w postaci rzeczywiście naturalnie wyglądającej cery, bez efektu ciężkiej maski makijażu. A ponieważ podkład zawsze stapia się z naturalnymi odcieniami cery, dobór właściwego koloru jest pewny. Płynny podkład Halo HD, różni się od podobnych produktów, ponieważ: jest to JEDYNA formuła z wykorzystaniem najnowszej technologii płynnego światła.

Podobnie, jak w przypadku wszystkich innych innowacyjnych produktów Smashbox, Płynny podkład Halo HD został opracowany, aby rozwiązać problemy pojawiające się na planie filmowym. Pierwsza generacja podkładów HD była dobra, ale nie nadążały one za technologią zdjęciową. Nasi profesjonaliści potrzebują do pracy produktów do makijażu, które wyrównują cerę, ale nie są widoczne gołym okiem (jest to ostateczny test, aby upewnić się, że skóra będzie wyglądać doskonale na zdjęciu), które kryją niedoskonałości, ale nadal wyglądają jak naturalna cera. Płynny podkład Halo HD dokładnie spełnia tę rolę. Dynamicznie łączy się z Twoją naturalną cerą w celu uzyskania całkowicie gładkiego wykończenia makijażu, który wygląda naturalnie i świetliście. To po prostu najlepszy wygląd Twojej skóry. Wyobraź go sobie!

WŁAŚCIWOŚCI:

  • Nadaje się do wszystkich odcieni karnacji
  • Gwarantuje naturalny i świetlisty efekt
  • Umożliwia warstwowe krycie od transparentnego do średniego
  • Jest długotrwały
  • Daje efekt nawilżenia
  • Jest dostępny w 10 odcieniach

NAKŁADANIE: Należy użyć pędzla do podkładu Smashbox #13

CENA: 160zł

GDZIE KUPIĆ: Wybrane Perfumerie Sephora

PRODUKT DOSTĘPNY OD: wrzesień 2013