Nowy zapach CHLOÉ LOVE STORY

Nowy zapach CHLOÉ LOVE STORY

Słońce zachodzi nad Paryżem. Dachy rozpływają się delikatnie na tle bursztynowego nieba. Delikatny wiatr unosi się nad brzegami Sekwany. Dzień dobiega końca, teraz czas na nowy porywający romans. Subtelna i wdzięczna historia miłosna rozwija się o zmierzchu.

On jest fascynujący. Ona jest zniewalająca i doskonale ucieleśnia kobiecość Chloé. Promieniuje zmysłowością.

Głęboka zmysłowość

Chloé odkrywa nowe znaczenie zmysłowości i kobiecości. Ten unikalny zapach łączy wyrafinowanie i rozkosz.

Oryginalna kompozycja wykreowana przez dwie ekspertki perfumiarstwa, Anne Flipo (twórczynię Love Story Eau de Parfum i Love Story Eau de Toilette) oraz Domitille Bertier, to nowa odsłona linii Signature oparta na kwiecie pomarańczy.

Kwiat pomarańczy połączony ze słonecznymi nutami kwiatu heliotropium, przywołującymi wanilię, staje się słodszy i bardziej romantyczny niż zwykle. Jego zmysłowość jest podkreślona przez akord drzewa sandałowego. Jest aksamitny i subtelnie mleczny, dzięki czemu daje głębię i elegancję.

Oto nowa olfaktoryczna poezja. Nowa historia miłosna widziana oczami Chloé.

Symbol wyznania miłości

W Paryżu znajduje się szczególne, legendarne miejsce spotkań zakochanych par. To Pont des Arts. Na tym słynnym moście zakochani pozostawiają przypięte tysiące kłódeczek, które symbolizują historie miłosne z całego świata. Te kłódeczki stały się inspiracją dla wykreowania oryginalnego kształtu flakonu Chloé Love Story, wykonanego ze szkła i metalu, z charakterystycznym efektem plis.

Kolor Love Story Eau Sensuelle przywołuje zachodzące słońce: pudrowy róż z koralowymi niuansami przebija przez półtransparentne szkło falkonu. Wstążka zawiązana wokół szyjki flakonu w naturalny sposób nawiązuje do tej samej barwy.

Ceny i pojemności*

Chloé Love Story Eau Sensuelle 30 ml                                         255 zł  

Chloé Love Story Eau Sensuelle 50 ml                                        365 zł  

Chloé Love Story Eau Sensuelle 75 ml                                         445 zł                                             

*Podana cena jest ceną rekomendowaną. Ostateczną cenę ustala sprzedawca w punkcie sprzedaży.

Dostępny w perfumeriach Sephora.

  • No video selected.