Nawilżenie podstawą pięknej skóry

Nawilżenie podstawą pięknej skóry

Nowe Givenchy Hydra Sparkling

Woda nieustannie musuje w całym naskórku, dzięki czemu nawadnia komórki skóry i nasyca je nową
energią… Obdarza skórę nowym blaskiem.
Intensywnie działająca, unikatowa technologia Sparkling Water Complex®, zbudowana z pięciu molekuł opracowanych w Laboratoriach Givenchy, ma wpływ zarówno na ilość wody wychwytywanej i wykorzystywanej przez komórki, jak i na organizację cząsteczek wody wewnątrz i na zewnątrz każdej
komórki. Woda ta, poprzez swoje działanie musujące, nie tylko zapewnia intensywne nawilżanie wszystkim warstwom naskórka, ale także stymuluje metabolizm komórek skóry.

WEWNĄTRZ KOMÓREK SKÓRY
1/ Sparkling Water Complex® styka się z komórką.
2/ Momentalnie tworzy wokół niej siateczkę bąbelków wody, dzięki której komórka może pobierać tyle
wody, ile potrzebuje, aby się nawilżyć.
3/ Siateczka ta ulega zagęszczeniu i staje się pojedynczym, stabilnym pęcherzykiem wody, który otacza komórkę. Tak zorganizowana sieć odtwarza wewnątrz komórek „efekt musującej wody”.
Poprzez swą genialną dynamikę Sparkling Water Complex® zapewnia podwójne działanie: nawilża i aktywuje produkcję energii w komórkach:
• Rozświetlona i nawilżona skóra: Sparkling Water Complex® pomaga tworzyć sieć „pęcherzyków wodnych” wewnątrz naskórka, błyskawicznie udostępniając wodę komórkom. Skóra odzyskuje optymalny poziom nawilżenia i idealnie odbija światło.

Skóra rozświetlona i pełna energii : to zorganizowane musowanie pomaga nawodnić każdą warstwę
naskórka, na skutek czego wspomaga odnowę komórkową. Komórki skóry odzyskują energię, dzięki czemu są lepiej przygotowane do codziennych zmagań z agresywnymi czynnikami i zwiększają zdolność skóry do odbijania światła.
Skóra - nasycona wodą, wypełniona od wewnątrz i gładka - odzyskuje moce witalne i promienieje nowym blaskiem.

MUSUJĄCE ŹRÓDŁO NAWILŻENIA I BLASKU
Opracowana w 2009 roku przez Laboratoria Givenchy linia pielęgnacyjna Hydra Sparkling składa obietnicę intensywnie nawilżonej, pełnej energii cery, promieniejącej niezwykłym blaskiem.
Sekretem formuły jest zastrzeżony przez Givenchy, zaawansowany technologicznie kompleks Sparkling Water Complex®, który wiąże wodę w skórze i aktywuje produkcję energii w komórkach. Tworzy efekt „musującej wody", który sprawia, że nawilżona i obdarzona energią cera promienieje niezwykłym blaskiem.
W 2017 roku linia Hydra Sparkling prezentuje swoje dwa podstawowe produkty pielęgnacyjne w nowej odsłonie oraz dwie zupełnie nowe propozycje:
• Velvet Luminescence Moisturizing Cream: aksamitny krem nawilżająco-rozświetlający do cery normalnej i mieszanej, którego przyjemnie topniejąca formuła kremu sprawia, że skóra promienieje niezwykłym blaskiem.
• Rich Luminescence Moisturizing Cream: bogaty krem nawilżająco-rozświetlający, którego kremowa
formuła, przeznaczona dla skóry suchej, zapewnia jej komfortowe uczucie otulającego „kokonu”.
• Nowość - Hydra Sparkling maska nawilżająco-upiększająca o konsystencji pianki: intensywna dawka
nawilżenia o kuszącej konsystencji pianki, przywraca skórze energię od wewnątrz.
• Nowość - Express Illuminating Eye Stick: magiczny blask, zawdzięczany chłodzącemu działaniu produktu, ożywia spojrzenie i redukuje ślady zmęczenia.
Elegancki i nowoczesny design: znamienna estetyka Givenchy: 

Opakowania zewnętrzne i słoiczki gamy Hydra Sparkling przywołują skojarzenie ze świeżością i blaskiem dzięki nowej pastelowoniebieskiej i srebrzystej kolorystyce oraz charakterystycznym kształtom, które nadają im luksusowy charakter Couture.

Dostępne w perfumerii Sephora.

  • No video selected.