Kiss Pop Color Stick

Kiss Pop Color Stick

NOWOŚĆ! Nowa kolekcja pomadek od Marc Jacobs w Perfumeriach Sephora.

Tego lata Marc Jacobs Beauty przedstawia nową kolekcję pomadek. Odważny i ekskluzywny design pomadek, w formie chromowanych ołówków, stanowi dopełnienie linii cieni do powiek w kredce - Twinkle Pop.

Marc Jacobs Beauty powraca do klasyki kosmetyków, nadając jej doskonalszych odcieni pop-art i niespotykanej trwałości. Kiss Pop to połączenie zaawansowanej technologii ze składnikami o wysokiej efektywności; prawdziwa rewolucja w makijażu ust; Pomadka Kiss Pop kreuje spektakularny efekt makijażu i przywraca twarzy jej promienny blask. Delikatna i komfortowa tekstura Kiss Pop sprawia, że pomadka z łatwością muska usta, spowijając je intensywnym i trwałym kolorem.

Kiss Pop Color Stick

Odważny design pomadki. Łatwa i błyskawiczna aplikacja. Trwały efekt.

Nowa kolekcja Kiss Pop Color Stick nadaje ustom intensywnego koloru. Formuła kosmetyku zawiera silną koncentrację pigmentów. Pomadka z łatwością rozprowadza się na ustach, pozostawiając perfekcyjnie trwały, intensywny efekt makijażu, o delikatnie satynowo-gładkim wykończeniu.

Ulegnij cudownemu połączeniu komfortu pomadki i łatwej aplikacji ołówka: po prostu obrysuj kontur ust a następnie wypełnij je kolorem, dla gwarantowanego efektu perfekcyjnego wykończenia makijażu.

Kosmetyk jest dostępny w sześciu wibrujących odcieniach – jedyne co musisz zrobić to dokonać wyboru tego, który pociąga Cię najbardziej.

Cena: 119,00 PLN. Dostępne w Perfumeriach Sephora.

  • No video selected.