Erborian nowa marka w Sephora

Erborian nowa marka w Sephora

Poznaj historię marki. Bądź na bieżąco z nowościami kosmetycznymi.

ERBORIAN – Z SZACUNKU DO NATURY

Marka Erborian, zrodziła w 2007 roku podczas spotkania dwóch kobiet, które połączyła pasja do piękna.Hojung Lee, koreański naukowiec od zawsze marzyła, aby kobiety na całym świecie poznały wyjątkowe koreańskie produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne. Katalin Berenyi, wieczna pozdróżniczka niestrudzenie przemierzała planetę w poszukiwaniu piękna odkrywając tajemnice kosmetycznych rytuałów.

"Wspólpraca z Hojung i stworzenie marki Erborian było dla mnie rzeczą oczywistą. Musiałyśmy to zrobić dla siebie i dla innych kobiet. Chciałyśmy, aby kobiety na całym świecie połączyła jedna rzecz: piękno - niepowtarzalne, wyjątkowe i naturalne "

Katalin Berenyi, prezes i współzałożycielka marki Erborian.

Nazwa Erborian oznacza "Zioła Orientu" i przypomina o wielkim szacunku dla natury, tradycyjnej medycyny koreańskieji składników roślinnych. To one stanowią serce formuły każdego z naszych produktów.

PIĘKNO WEDŁUG ERBORIAN

Pojęcie piękna jest głęboko zakorzenione w każdej kulturze. Katalin i Hojung, mimo że pochodzą z różnych środowisk i kultur wniosły do swojej marki własną wizję piękna. W Korei Południowej, kobiety od najmłodszych lat uczą się szacunku do piękna. Z pokolenia na pokolenie przekazywana jest miłość do pięknych przedmiotów, natury oraz wyszukanych rytuałów kosmetycznych. Ta wiedza to w pewnym sensie inwestycja w przyszłość i droga do osiągnięcia estetycznej perfekcji. Kobiety dążą do doskonałości, która w sferze urody przejawia się nieskazitelną cerą - skóra musi być czysta, gładka, bez przebarwień, bruzd i zmarszczek. Idealna cera powinna pozostać blada, perłowa i promienna jak najdelikatniejsza porcelana. We Francji, piękno jest ściśle związane z naturalną elegancją, szykiem i czarem. Jest ono postrzegane jako autentyczny przejaw indywidualności.

Dla Francuzek pojęcie elegancji jest nierozerwalnie związane z pięknem i polega na opanowaniu sztuki mieszania tego co szykowne, z tym co codzienne. Efekt końcowy musi być jak najbardziej naturalny, aby nie dało się wyczuć ani wysiłku ani sztuczności czy fałszu.To proste, autentyczne piękno, określane jako czar „à la française“.

KOREANKI I FRANCUZKI – TAJEMNICE URODY

Od tysięcy lat, koreańskie matki przekazują swoim córkom, tajemnice doskonałej pielegnacji. Rytuały piękna koreańskich kobiet są jednymi z najbardziej zaawansowanych i najbardziej złożonych. Pielęgnacja opiera się na zasadzie warstw I wiąże się z użyciem od sześciu do dziesięciu produktów stosowanych w określonej kolejności, rano i wieczorem. Wybrane produkty powinny być dostosowane do potrzeb skóry, pory roku itp.

We Francji każda kobieta ma swój własny rytuał pielęgnacyjny, który zawsze związany jest z dwoma kluczowymi, ale bardzo prostymi krokami: oczyszczeniem I pielęgnacją. Do tych rytuałów Francuzki wykorzystują jedynie trzy lub cztery produkty stosowane jeden po drugim, rano i wieczorem.

W Korei , kobiety szukają produktów do pielęgnacji skóry o złożonych formułach. Lubią emulsje o delikatnej konsystencji, ale bogatej w składniki aktywne.

We Francji kobiety przywiązują dużą wagę do składników i nowości technologicznych wykorzystywanych w ich produktach. Chcą kosmetyków o sprawdzonej skuteczności, których używanie przynosi widoczne rezultaty – natychmiastowe i takie, któresą widoczne po dłuższym czasie stosowania. Kosmetyki Erborian inteligentnie łączą w sobie dwie wizje piękna – francuską I koreańską. Z jednej strony wyrażają pragnienie i dążenie do indywidualności, zaufanie nowym technologiom, z drugiej wielki szacunek dla natury i tradycji.

NOWE TECHNOLOGIE I NATURALNE SKŁADNIKI

W koreańskim laboratorium w Seulu Erborian łączy najbardziej zaawansowane technologie ze składnikami pochodzącymi z koreańskich roślin leczniczych. Efektem tego połączenia są innowacyjne i ekskluzywne formuły kosmetyków przywracająceskórze blask, młodość i zdrowy wygląd. Erborian wykorzystuje również przełomowe odkrycia technologiczne w celu zmierzenia skuteczności składników aktywnych pochodzących z koreańskich ziół. Dzięki tym badaniom dokładnie możemy określićco stanowi podstawę skuteczności ziół leczniczych, które wykorzystuje się w Korei od tysiący lat. Zawarte w koreańskiej Farmakopei zioła mają wiele zalet: są skuteczne, czyste, mająłagodne działanie i są bardzo dobrze tolerowane. Składniki pochodzenia roślinnego zawarte w produktach Erborian dobierane są zgodnie z rygorystycznymi zasadami koreańskiej medycyny naturalnej i działają wsynergii w celu zapewnienia optymalnej wydajności i skuteczności.Erborian ma swój zespół w Paryżu, który ściśle współpracuje z największymi perfumiarzami sprawiając, że wszystkie produkty mają lekkie, subtelne zapachy. Każdy produkt Erborian odzwierciedla równowagę między kulturą europejską I azjatycką, między Seulem, a Paryżem. Koreański rodowód marki silnie wiąże się zwiedzą opartą na ziołolecznictwie i tradycyjnej medycynie azjatyckiej, francuska tożsamość przenosi się na międzynarodową wizję marki i prostszą formę bardzo wyrafinowanych azjatyckich rytuałów pielęgnacyjnych.

KOSMETYKI INNE NIŻ WSZYSTKIE

Erborian nie składa wielkich obietnic bez pokrycia, nie zasłania się marketingowymi chwytami i spektakularnymi hasłami. Oferuje naukowo udowodnioną skuteczność I długotrwałe efekty.Pielęgnacyjne formuły produktów Erborian bazują na koreańskiej wiedzy I zaawansowanych technologiach. Oprócz skuteczności gwarantują również ogromną przyjemność wynikającą z ich stosowania. Delikatne, wykwintne zapachy, gładkie lekkie – często mikronizowane - konsystencje, które umożliwiają szybkie wchłanianie i wnikanie aktywnych składników, niepozostawiając na skórze tłustej warstwy tozalety nowoczesnych kosmetyków marki. Dla optymalnej skuteczności niektóre formuły zawierają mikrokapsułki wypełnione antyoksydacyjnymi składnikami aktywnymi. Podczas stosowania takiego produktu mikrokapsułki uwalniają bezpośrednio na skórę świeży składnik aktywny.

Opakowania kosmetyków Erborian nawiązują swoim wyglądem do tradycyjnych papierowych pudełek z zieloną herbatą. Zdobiące je „godło“ marki wyraża azjatyckie dziedzictwo firmy, a kwiatowy wzór ma wyraźnie francuski klimat. Przed włożeniem do pudełka każdy produkt jest zawinięty w delikatny papier ryżowy stosowany w Korei do kaligrafii.

  • No video selected.