Eisenberg- Pielęgnacja skóry wrażliwej

Eisenberg- Pielęgnacja skóry wrażliwej

Najnowsza linia kosmetyków Eisenberg. Dostępne w perfumeriach Sephora.

EISENBERG PODEJMUJE NOWE INNOWACYJNE WYZWANIE, ABY ZAOFEROWAĆ SKÓRZE WRAŻLIWEJ SPECYFICZNĄ PIELĘGNACJĘ ORAZ ZAPEWNIĆ JEJ ODBUDOWĘ, OCHRONĘ I UKOJENIE PRZEZ CAŁY ROK.
INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA KOSMETYCZNE, KTÓRE ŁĄCZĄ SKUTECZNOŚĆ FORMUŁY TRIO - MOLÉCULAIRE® Z NAJNOWSZYMI BIOTECHNOLOGICZNYMI ODKRYCIAMI NAD KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI POCHODZENIA ROŚLINNEGO I NADZWYCZAJNYMI NATURALNYMI SKŁADNIKAMI AKTYWNYMI. FORMUŁY HIPOALERGICZNE, BEZ PARABENÓW, BARWNIKÓW I PERFUM DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ, DELIKATNEJ LUB PODRAŻNIONEJ, KTÓRA POTRZEBUJE SZCZEGÓLNEJ TROSKLIWEJ PIELĘGNACJI.

SPECYFIKA SKÓRY WRAŻLIWEJ
MOŻNA MIEĆ SKÓRĘ WRAŻLIWĄ OD URODZENIA LUB TAKĄ, KTÓRA UWRAŻLIWIŁA SIĘ Z CZASEM. REAKTYWNOŚĆ SKÓRY MOŻE OBJAWIAĆ SIĘ UCZUCIEM DYSKOMFORTU SPOWODOWANYM SWĘDZENIEM, SZCZYPANIEM, ŚCIĄGANIEM, ROZGRZANIEM, WRAŻANIEM PIECZENIA BĄDŹ ZACZERWIENIENIAMI.

JAKIE CZYNNIKI ZWIĘKSZAJĄ TĘ NADWRAŻLIWOŚĆ?
• Regularne lub okresowe stosowanie niewłaściwych bądź agresywnych produktów pielęgnacyjnych. Kosmetyki, peelingi, zabiegi laserowe mogą podrażnić skórę i wywołać specyficzne reakcje.
• Szkodliwe bodźce i zmiany klimatyczne:
Skóra wrażliwa nie toleruje nieprzyjaznych warunków klimatycznych. Jej głównym wrogiem są częste zmiany ciepło/zimno. Gwałtowne wahnięcia temperatury powodują obkurczanie i rozkurczanie naczynek, co w efekcie sprawia, że pozostają rozkurczone lub pękają. Reaktywność skóry uwrażliwionej widoczna jest gołym okiem. Zimno, wiatr, śnieg, słońce czy upał powodują zmiany metabolizmu skóry, która w osobliwy sposób reaguje na zmiany klimatyczne. Zimą, powietrze staje się bardziej suche z powodu panującego mrozu, ogrzewania mieszkań, samochodów, komunikacji miejskiej i biur. Skóra przesusza się, jej równowaga zostaje zachwiana. Traci blask, staje się bardziej szorstka, pojawiają się pajączki i zaczerwienienia. Skórę może jeszcze bardziej osłabić alergia wywołana takimi czynnikami drażniącymi jak pyłki. Skóra może również „przeziębić się”. Ten problem dotyczy każdego rodzaju skóry, jednak ta wrażliwa, cienka i jasna jest szczególnie narażona przez cały rok. W takim przypadku należy zachować wyjątkową ostrożność i  dobierać specyficzną pielęgnację, która przy zachowaniu wyjątkowej delikatności zapewni komfort, ochronę i działanie przeciwzapalne.

Jeżeli pąsowiejesz z byle powodu, a Twoja skóra zdradza emocje; jeżeli masz wrażenie, że palą Cię policzki, to dlatego że naczynka twarzy rozszerzyły się i czasami stają się widoczne. Być może cierpisz na jedną z tych przypadłości:

RUMIEŃ

Jeżeli zaczerwienienia są bardziej lub mniej intensywne i pokrywają policzki, przypominając poparzenie słoneczne, jest to rumień.

CERA NACZYNKOWA

Jeśli zaczerwienienia są rozproszone i trwałe, uwidaczniają małe czerwone włókna, często przypominające bardziej lub mniej czerwoną pajęczynkę, obejmują głównie policzki i nos jest to cera naczynkowa. Czasami dolegliwość może przybrać bardziej poważną postać i przekształcić się w trądzik różowaty, który choć nie jest typowym trądzikiem, powoduje pojawianie się drobnych krostek.

RUMIEŃ NACZYNIOWY

To zaburzenie łączy obie przypadłości, czasami towarzyszą mu uderzenia gorąca i nagłe zaczerwienienia przypominające rumieniec, które pojawiają się w przypadku zmiany temperatury, jak również w chwilach emocji lub po spożyciu pikantnych potraw czy wypiciu alkoholu.

EISENBERG Proponuje nowości kosmetyczne z innowacyjnymi składnikami:

WYCIĄG Z KOMÓREK MACIERZYSTYCH LIŚCI MALINY

OPATENTOWANY, ROZPUSZCZALNY W WODZIE WYCIĄG POCHODZĄCY Z HODOWLI KOMÓREK MACIERZYSTYCH LIŚCI MALIN POSIADA NADZWYCZAJNE WŁAŚCIWOŚCI ANTYOKSYDACYJNE, PRZECIWZAPALNE I OCHRONNE DLA DNA. TEN CZYNNIK AKTYWNY OTRZYMYWANY JEST W WYNIKU ŚCIŚLE KONTROLOWANEGO PROCESU EKSTRAKCJI, KTÓRY ZACHOWUJE AKTYWNOŚĆ WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW NIEUSZKODZONYCH KOMÓREK. WYCIĄG TEN TO MIESZANINA BIAŁEK, CUKRÓW I CZĄSTECZEK ANTYOKSYDACYJNYCH NATURALNIE WYSTĘPUJĄCYCH W RÓŻNYCH CZĘŚCIACH ROŚLINY; JEST OTRZYMYWANY DZIĘKI WYKORZYSTANIU TECHNOLOGII HODOWLI KOMÓREK MACIERZYSTYCH.

KOMÓRKI MALINY ZAWIERAJĄ SZCZEGÓLNIE DUŻO ANTOCYJANÓW O WŁAŚCIWOŚCIACH USPOKAJAJĄCYCH, MAŁYCH CZĄSTECZEK AKTYWNYCH O DZIAŁANIU ANTYRODNIKOWYM, JAK RÓWNIEŻ BIAŁEK POSIADAJĄCYCH CECHY ENZYMATYCZNE POMAGAJĄCE NEUTRALIZOWAĆ SZKODLIWE SUBSTANCJE UTLENIAJĄCE.

Testy in vitro wykazały również, że ten składnik aktywny zmniejsza reakcję zapalną powiązaną ze wzrostem ilości tlenku azotu i prostaglandyn oraz przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia przewlekłego stanu zapalnego, co zapobiega uszkodzeniom oksydacyjnym i starzeniu się skóry, które wywołują reakcje zapalne. Potwierdzono także jego silne działanie antyoksydacyjne na komórki. Dodatkowo, zwiększa żywotność komórek i zapewnia ochronę i naprawę DNA. Efekty działania na DNA zostały wyraźnie zaobserwowane pod mikroskopem przy zastosowaniu testu kometowego. Potwierdziło to rolę jaką odgrywa rozpuszczalny w wodzie wyciąg z Malin w ochronie DNA przed degradacją wywołaną szkodliwymi czynnikami.

Filozofia pielęgnacji EISENBERG zawsze zakłada wszechstronne działanie; znajdująca się w sercu każdego kosmetyku Formuła Trio-Moléculaire® zapewnia ochronę anti-age, zaś starannie wyselekcjonowane składniki aktywne idealnie odpowiadają specyficznym potrzebom poszczególnych rodzajów skóry.

Dla skóry wrażliwej i podrażnionej działanie przeciwstarzeniowe zostało połączone z ochroną przeciwzapalną wyciągu z komórek macierzystych liści Maliny. Ten mariaż uzupełniają celowo dobrane dla poszczególnych kosmetyków specyficzne składniki aktywne:

WYCIĄG Z BOSWELLIA SERRATA otrzymywany jest z rośliny dobrze znanej w medycynie ajurwedyjskiej ze względu na swoje właściwości kojące, zmiękczające i łagodzące podrażnienia. Wyciąg posiada silne działanie hamujące procesy zapalne, co skutecznie zmniejsza podrażnienia i ich efekty, takie jak uszkodzenia wywołane wolnymi rodnikami.

OLEJE SEZAMOWY, JOJOBA, Z AWOKADO ORAZ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW są cennymi olejami naturalnymi wybranymi przez markę EISENBERG, aby poszczególne kosmetyki posiadały efektywne działanie zmiękczające, nawilżające i odżywcze dla skóry nawet najbardziej wrażliwej.

Intensywnie regenerujące czyste MASŁO KARITE zapewnia skórze podrażnionej i wrażliwej delikatność i komfort.

WITAMINY E I C wybrane ze względu na ich powszechnie uznane działanie antyoksydacyjne.

BISABOLOL ceniony za właściwości wygładzające, łagodzące i przeciwzapalne.

BOOSTER MŁODOŚCI, FORMUŁA TRIO-MOLÉCULAIRE® BĘDĄCA SERCEM KAŻDEGO KOSMETYKU EISENBERG, BY ZAGWARANTOWAĆ WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI PRZECIWSTARZENIOWE, FORMUŁA TRIOMOLÉCULAIRE ® WYKAZUJE DELIKATNE DZIAŁANIE DZIĘKI POŁĄCZENIU NA DZWYCZAJ SKUTECZNYCH NATURALNYCH SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH.

FORMUŁA TRIO-MOLÉCULAIRE®, ODKRYTA DZIĘKI BADANIOM EISENBERG, ZOSTAŁA OPATENTOWANA PRZEZ JOSÉ EISENBERGA NA CAŁYM ŚWIECIE I JEST WYŁĄCZNA DLA TEJ MARKI.

  • No video selected.