DSQUARED2 Original Wood

DSQUARED2 Original Wood

ORIGINAL WOOD – NOWY ZAPACH OD DSQUARED2

ORIGINAL WOOD nowy zapach marki DSQUARED2 został stworzony wokół charakterystyki drewna. Mocny i wytrzymały, o złożonej strukturze, która sprawia, że jest niepowtarzalny. ORIGINAL WOOD definiuje współczesnego mężczyznę DSQUARED2 – pewnego siebie, zdecydowanego, ekscytującego. Młody, uosabiający ducha swoich czasów mężczyzna, który w życiu kieruje się pasją, dobrą energią i impulsem do odkrywania tego, co nowe. Szuka szlachetnego zapachu, który podkreśli jego autentyczność i charakter.

FLAKON I OPAKOWANIE

 Prosty flakon wykonano z nieprzezroczystego szkła, a unikalny drewniany korek pochodzi z najwyższej jakości jesionu. ORIGINAL WOOD reprezentuje prawdziwe rzemiosło, którego sztuka powoli zanika. Korek dodatkowo posiada magnetyczne zamknięcie.

Z jednej strony ciepłe materiały, z drugiej chłodne tekstury spotykają się, nie tracąc nic ze swojego charakteru. Drewno jest solidne i uspokajające, a aluminium i szkło nowoczesne oraz pełne blasku, ich forma podkreśla cenny płyn znajdujący się w środku. Kunsztowne odlanie szkła umożliwiło odtworzenie wewnątrz butelki kształtu kropli łzy – wyjątkowy flakon skrywający wyjątkowy zapach. Opakowanie jest eleganckie i zapieczętowane klonowym liściem, niepowtarzalnym symbolem domu mody DSQUARED2. To gwarancja jakości, świadectwo przeprowadzonych badań i oznaka innowacji

ORIGINAL WOOD, nowy zapach dla niego zapach wolności, intensywny i pełny wigoru.

NUTY ZAPACHOWE

ORIGINAL WOOD od DSQUARED2 to mocny zapach, który przywołuje wszystkie elementy natury. Naturalna i uspokajająca nuta liści fiołka i przejrzysta świeżość akordu morskiego zaczynają wibrować pod wpływem pikantnych akcentów odpowiedzialnie pozyskiwanego kardamonu z Gwatemali.

W sercu zapachu znalazło się drewno cedrowe, jodła srebrzysta i haitańska wetyweria.

W bazie dominują sugestywne tony piżma, głęboka paczula z Indonezji i zmysłowa roślinna ambra.