6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Zacznij od uśmiechu!

Zacznij od uśmiechu!

Jak zacząć własny biznes?

Myślisz o własnym biznesie? Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Zacznij od uśmiechu!

Od ośmiu lat White&Beauty jest liderem na rynku specjalizującym się w laserowym wybielaniu zębów. White&Beauty to największa sieć gabinetów w Polsce.

Strategia firmy opiera się na dążeniu do doskonałości w wykonywaniu usług i traktowaniu każdego klienta indywidualnie, względem jego potrzeb. White&Beauty tworzy rodzinną atmosferę dla swoich klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych ze świadomością, że to ludzie tworzą Firmę i oni przyczyniają się do jej dynamicznego rozwoju.  

Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, firma White&Beauty oferuje dla partnerów, sprawdzony system franczyzowy, czego dowodem jest ponad 100 000 zadowolonych klientów. Szacowany zwrot z inwestycji w ciągu 6 miesięcy, rentowność biznesu już po pierwszym miesiącu działalności oraz skuteczny program marketingowy opracowany przez W&B z zagwarantowaną reklamą w ogólnopolskich mediach, z udziałem celebrytów.

Dodatkowo partnerzy W&B otrzymują: pełne know how, doświadczenie, wskazówki, jak każdego dnia wpływać na sukces swój i marki; kompleksowe szkolenie niezbędne do prowadzenia gabinetu oraz dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie laserowego wybielania zębów.

Bez ograniczeń! Masz własne pomysły? Możesz je wdrożyć, a jednocześnie korzystać z rozwiązań oferowanych przez White&Beauty.  Przy obecnych tendencjach rynkowych, tylko duże sieci, dzięki swojej rozpoznawalności i możliwościach reklamowania się w ogólnopolskich mediach, mają szanse odnieść sukces.

Jest także specjalny system franczyzowy White & Beauty Spot dla istniejących gabinetów kosmetycznych.

Zapraszamy do współpracy franczyzowej, dzięki której masz szanse wejść do najbardziej rozwojowej branży beauty na rynku.

Więcej informacji:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/white.and.beauty/

ONLINE: https://white-beauty.pl

YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=vMm97IFValE&t=2s

  • No video selected.