6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Wyjątkowa pielęgnacja codzienna

Wyjątkowa pielęgnacja codzienna

Tołpa radzi jak pielęgnować skórę, aby sieszyć się długo młodym wyglądem.

Nie warto czekać na specjalną okazję, żeby poczuć się wyjątkowo. Tym bardziej, że właściwa pielęgnacja procentuje na przyszłość. Im wcześniej zaczniemy odpowiednio pielęgnować naszą skórę i zapobiegać zmarszczkom, tym lepiej.

Pamiętaj, że oznaczenia wiekowe na kosmetykach pomogą w wyborze właściwego produktu, nie powinno być to jedyne kryterium wyboru. Kosmetyk dobieraj do kondycji skóry, jej problemów i potrzeb, nie tylko do wieku. Oznaczenia wiekowe na opakowaniach kosmetyków traktuj tylko jako podpowiedź.

Podstawa pielęgnacji przeciwzmarszczkowej to dobrze dobrany zestaw kremów: na dzień, na noc i pod oczy. Najlepiej z tej samej linii - kosmetyki uzupełniają wtedy swoje działanie. Dermokosmetyki tołpa z linii przeciwzmarszczkowych zawierają: torf tołpa i roślinne składniki aktywne, które zostały tak dobrane, by skutecznie przeciwdziałać utracie jędrności i zmarszczkom. Zwiększają sprężystość i elastyczność skóry oraz wygładzają zmarszczki. Skóra odzyskuje blask. Unikatowy multiroślinny torf tołpa wzmacnia odporność skóry, nawilża ją, ma działanie antyoksydacyjne, regenerujące i ochronne, a efekty działania dermokosmetyków tołpa zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi przeprowadzonymi w niezależnych jednostkach badawczych.

Jeśli wcześniej stosowałaś ten sam krem na dzień i na noc, zmień to. Kremy na dzień i na noc mają inne formuły i zadania. Kremy pielęgnujące na noc, bogate w składniki odżywcze i regenerujące, wspomagają naturalny proces odnowy skóry. Zapewnią regenerację i odżywienie. Na dzień natomiast nakładaj krem o lżejszej formule i z filtrem UV, który dobrze nawilży skórę i ochroni przez szkodliwymi czynnikami.

W linii dermokosmetyków przeciw-zmarszczkowych tołpa, w zależności od rodzaju skóry i jej potrzeb dostępne są: futuris 30+, stimular 40+, relift 45+ i modelar 50+.

FUTURIS 30+ LEKKI KREM NA DZIEŃ SPF15

krem przeciw pierwszym zmarszczkom
- redukuje wielkość zmarszczek mimicznych o ok. 6% po 4 tygodniach stosowania
- poprawia elastyczność skóry i przywraca blask już po pierwszym użyciu

STIMULAR 40+ BOGATY KREM NA DZIEŃ SPF15

ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy

- poprawia elastyczność skóry

- redukuje wielkość zmarszczek

- zwiększa nawilżenie skóry o ponad 50% zaraz po zastosowaniu

- utrzymuje nawilżenie przez 24h i rozświetla skórę

- chroni przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego
- przywraca blask i promienny

RELIFT 45+ NA NOC

liftingujący krem regenerujący na noc

- liftinguje rysy twarzy w czasie snu

- intensywnie odżywia i regeneruje skórę

- zmniejsza wielkość zmarszczek średnio o 13%

po 4 tygodniach stosowania - napina, ujędrnia skórę i przywraca jej gęstość i sprężystość.

MODELAR 50+ POD OCZY

krem modelujący kontury oczu  dla skóry  wrażliwej, o obniżonej  gęstości, opadających konturach oczu i utrwalonych zmarszczkach

- zwiększa elastyczność skóry wokół oczu o 15%

- rozjaśnia przebarwienia i cienie pod oczami o 25%

- zwiększa nawilżenie skóry o 30% i redukuje wielkość zmarszczek o 14%.

Dermokosmetyki tołpa są bezpieczne dla skóry: hipoalergiczne, bez SLS-u (w kosmetykach do mycia), PEG-ów, silikonów, donorów formaldehydu, parabenów, oleju parafinowego. Kosmetyki są przebadane dermatologicznie w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, a efekty działania dermokosmetyków potwierdzone są badaniami aparaturowymi przeprowadzanymi w niezależnych jednostkach badawczych.

  • No video selected.