6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. Podkład ILLUSPHERE marki DR IRENA ERIS Make'up Art

TEST. Podkład ILLUSPHERE marki DR IRENA ERIS Make'up Art

Sekretem idealnego makijażu jest piękna i naturalna cera. Aby uzyskać taki efekt, należy bardzo dobrze dobrać podkład do naturalnego koloru cery.

Sekretem idealnego makijażu jest piękna i naturalna cera. Aby uzyskać taki efekt, należy bardzo dobrze dobrać podkład do naturalnego koloru cery. Podkład nie może dawać efektu maski, powinien wtapiać się w cerę, wyrównywać jej kolor i dodawać blasku. Właściwy dobór koloru podkładu jest kluczowy. Jeśli masz jasną karnację, warto wybrać jasny podkład, który doda cerze blasku, a efekt możesz wzmocnić różem.

Na opakowaniu znajdziesz też informację, jak długo podkład utrzymuje się na skórze. To ważne, jeśli wykonujesz makijaż rano, np. przed wyjściem do pracy i chciałabyś, aby wracając do domu popołudniu wyglądał równie dobrze.

Testujemy podkład ILLUSPHERE marki DR IRENA ERIS Make'up Art w kolorze naturalnym (104).

Wg informacji producenta: Podkład wtapia się w skórę. Dopasowuje się do jej naturalnego kolorytu. Dodatkowo maskuje drobne przebarwienia i niedoskonałości. Nie daje efektu maski. Wg. Badań in vivo:

- efekt jednolitego i naturalnego wykończenia utrzymuje się przez 11 godzin,

- efekt nawilżenia utrzymuje się również przez 11 godzin, ponieważ zawiera kompleks lipidowo-proteinowy.

Recenzja Kasi

Mam jasną karnację, więc testowany kolor 104 pasuje idealnie. Rano, przed wykonaniem makijażu, czyściłam skórę płynem micelarnym. Jest to ważne, jeśli na noc stosujesz krem. Dobre oczyszczenie skóry przed nałożeniem kolejnych kosmetyków jest istotne, w przeciwnym razie podkład może się ważyć, zauważyłam to w przypadku innych fluidów. Po oczyszczeniu skóry nałożyłam nawilżający krem z filtrem UV.

Aplikacja podkładu Illusphere jest bardzo prosta. Idealnie wtapia się w skórę, pięknie wyrównuje kolor skóry. Nie ma smug. Powoduje, że drobne linie przestają być widoczne, to zapewne efekt delikatnego rozświetlenia skóry. Podkład rzeczywiście nadaje cerze blasku, rozświetla ją, ale skóra się nie błyszczy. Nadaje piękny lekko morelowy odcień zdrowej zadbanej skóry. Niesamowity efekt. Jestem po trzydziestce, mam dość zadbaną skórę, ale ten podkład sprawia, że czuję się o 10 lat młodziej. Nie jest to tylko moje zdanie…

Podkład rzeczywiście utrzymuje się przez cały dzień, bez konieczności wykonywania poprawek.

Podkład ma delikatny, subtelny zapach. Nie przeszkadza mi to, mimo, że od dłuższego czasu używam jedynie bezzapachowych podkładów z apteki.

Jeśli chodzi o cenę (79 PLN) jest bliska zagranicznym podkładom z apteki i znacznie niższa od zagranicznych podkładów z perfumerii. Podczas pojedynczej aplikacji, nie używa się dużo podkładu, więc opakowanie jest wydajne.

Podsumowując. Wszystkie elementy są idealnie skomponowane: świetny, bardzo dobrej jakości produkt, piękny zapach, urocze opakowanie. Jeśli chcesz skosztować luksusu, znajdziesz go w tym podkładzie. Serdecznie polecam.

  • No video selected.