6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

TEST. Emulsja do ciała Emolium

TEST. Emulsja do ciała Emolium

Emulsja do ciała Emolium przeznaczona jest do pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Można go stosować do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt.

Linia dermokosmetyków Emolium jest przepisywana przez dermatologów do pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej.

Możemy je także stosować do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt, ponieważ jest polecana przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne.

Emolium dostępne są w aptekach bez recepty.

Wśród dermokosmetyków Emolium znajdziemy Emulsję do ciała, której zadanie to odżywienie i pielęgnacja skóry nie tylko suchej, ale także podrażnionej, szorstkiej i wrażliwej.

Dodatkowo czyni to tej Emulsji bardzo dobrą propozycję na produkt pielęgnacyjny podczas zimy. Zimą bowiem, skóra staje się sucha, podatna na podrażnienia, w wyniku wahania temperatur, wysuszonego ogrzewaniem powietrza.

Emulsja do ciała Emolium działa poprzez składniki aktywne:

  • Urea - nawilża i wiąże wodę w skórze,
  • Hialuronian sodu - poprawia stopień długotrwałego nawilżenia, zmiękcza i uealstycznia naskórek.
  • Trójglicerydy kwasów tłuszczowych kaprylowego i kaprynowego - uzupełniają niedobory lipidów w cemencie międzykomórkowym oraz ograniczają utratę wody.
  • Masło shea, olej macademia i olej parafinowy - natłuszczają skórę i regenerują płaszcz hydrolipidowy, wzmacniają barierę ochronną skóry.

Emulsję do ciała przetestowała Majka:

Mam dość duże problemy ze skórą, szczególnie zimą. Gdybym nie używała balsamów, mleczek i kremów, moja skóra stałaby się natychmiast przesuszona, pokryta jakby łuską i łuszczyłaby się. Wyziębienie takiej niezabezpieczonej skóry prowadzi do bolesnego podrażnienia i dość długo utrzymującego się zaczerwienienia.

Zima już jest i niestety moja skóra to poczuła.

Emulsję do ciała Emolium używam już prawie dwa tygodnie i trochę, żałuję, że wcześniej jej nie wypróbowałam.

Emulsja jest bardzo delikatna, dobrze rozprowadza się i szybko wchłania (co jest szczególnie ważne rano). Nie zostawia tłustego filmu na skórze, więc skóra się "nie ślizga", ale jest od razu uczucie dobrego nawilżenia.

Zaskoczyło mmnie to, że skóra jest dobrze nawilżona, ale nie czuje się emulsji na powierzchni skóry, mimo, że ona tam jest! Widać to podczas kąpieli, kiedy delikatnie się spłukuje. Emulsji używam codziennie i skórę mam bardzo gładką, dobrze nawilżoną.

Ważne jest także to, że Emulsja Emolium jest wydajna. Opakowanie zawiera 200 ml i kosztuje w aptece ok. 36 zł., nieco taniej wychodzi zakup opakowania 400 ml - ok. 61 zł. To stosunkowo niska cena za tę jakość produktu. Polecam.

  • No video selected.