6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

SEPHORA Fingertip eyeliner

SEPHORA Fingertip eyeliner

Szalone kreski!

„Ułatwić życie proponując sprytne kosmetyki do makijażu” to mantra marki Sephora, czego po raz kolejny dowodzą te niezwykle zmyślne cacka – w rozsądnych cenach – ułatwiające namalowanie idealnej kreski na powiece w zupełnie niespotykany sposób, lub wykonanie długotrwałego makijażu pięknie podkreślającego intensywność spojrzenia kolorem.

Przyjrzyjmy się tym klejnocikom, bez których, obiecujemy to z ręką na sercu, już niedługo nie sposób będzie się obejść! Dla tych zaś, które lubią posługiwać się „klasyczną” kredką, znajdą wśród naszych żelowych, intensywnych kredek odpowiedniego sojusznika!

Pomyślany dla wszystkich tych, którym eyeliner nieuchronnie kojarzy się z porażką. Nasz Fingertip Eyeliner – o rewolucyjnym opakowaniu – zapewnia idealnie prostą kreskę bez kłopotu. Sposób użycia: 1) Wsuń palec wskazujący do środka skuwki. 2) Pozostałymi palcami obejmij produkt, by zapewnić pewny chwyt. 3) Trzymając w dłoni eyeliner (czy też, właściwie, na palcu), narysuj kreskę prostym ruchem. Łatwość użycia gwarantowana (i niespotykana)!

Dostępny w 5 odcieniach.

80,8% kobiet uważa, że eyeliner jest łatwy w użyciu(1)
69% kobiet uważa, że opakowanie ułatwia narysowanie kreski(1)
75,5% kobiet nieużywających eyelinera uważa, że kształt opakowania ułatwia narysowanie kreski jednym ruchem(1) 
80,8% kobiet uważa, że produkt jest zabawny(1)

(1)Test przeprowadzony na 99 kobietach.

Cena: 29 pln

Dostępny w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Joanne: Eyeliner jest mega intuicyjny w użyciu. Niezwykły sposób na malowanie perfekcyjnych kresek. Wkłada się palec (ja maluję wskazującym) do opakowania i pędzelek jest jakby przedłużeniem palca. Dłonią stabilizuje się ruch, więc kreska wychodzi idealna. Praktycznie od pierwszego użycia. Świetny patent. Nie jestem dość dobrze "rozwinięta" manualnie, zatem taki gadżet bardzo mi pomaga, szczególnie rano, kiedy jeszcze nie do końca otworzyłam oczy, a trzeba szybko wychodzić do pracy. Sama jakość Fingertipsa Sephory bez zarzutu. Mam kolor niebieski i jest piękny. Polecam, bo cena też dobra.

 

Share this product