6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Sekret doskonałej figury Pauliny Sykut

Sekret doskonałej figury Pauliny Sykut

Jak wyrwać się z błędnego koła sezonowego odchudzania? Poznaj sekret GWIAZD.

Przechodząc z zimowej garderoby na bardziej lekką, większość z nas z niepokojem stwierdzi, że do tej pory dobre ubrania stały się za ciasne! Pierwsza myśl, jaka nas ogarnia to wizja diety odchudzającej, która naprawi błędy zimowego lenistwa i wieczornego podjadania. Z pewnością nie będzie to pierwsza dieta, która powinna wyszczuplić naszą sylwetkę „już na zawsze”, i z pewnością czeka nas kolejne rozczarowanie w postaci efektu jo-jo. Jak wyrwać się z błędnego koła sezonowego odchudzania?

Tym razem warto podejść do swojego organizmu trochę inaczej. Najpierw posprzątajmy swoje wnętrze- rozpocznijmy od detoksykacji, a dopiero potem zmieniajmy wystrój. Zmiana składu ciała polegająca na odtłuszczaniu i wzmacnianiu masy mięśniowej to proces kilkuetapowy.

Odchudzanie, które rozpoczyna się detoksykacją jest skuteczniejsze, zdrowsze, a nawet może eliminować efekt jo-jo w późniejszym czasie. Zbilansowana dieta bogata w włóknik pokarmowy pochodzenia roślinnego, wyeliminowanie używek, picie dużej ilości wody mineralnej, włączenie regularnych ćwiczeń- to bardzo dobry, ale i sprawdzony sposób na mniej centymetrów w obwodzie.

Warto wiedzieć, iż pozimowa ociężałość wynika z nadmiaru toksyn skumulowanych w jelitach, tkance tłuszczowej, wątrobie, nerkach i nie tylko. Te uboczne produkty przemiany materii powodują blokowanie odchudzania, wówczas zniechęceni brakiem rezultatów wracamy do starych nawyków żywieniowych i czekamy na efekt jo-jo. Lekarze i eksperci z branży wellness zalecają podejście etapowe i systematyczne wprowadzanie kolejnych elementów zdrowego stylu życia.

Naturalnym wparciem dla nas, jeśli chodzi o mądre i zdrowe odchudzanie może okazać się suplement Double Detox marki Noble Health. Oczyszczenie organizmu ze złogów, oraz naturalna detoksykacja podniesie poziom naszej energii i odczuwalnej witalności, przywróci dobre samopoczucie- tak potrzebne na wiosnę! Jako jedyny produkt na rynku łączy synergistyczne działanie aloesu, błonnika owsianego z zielem skrzypu polnego, który wspomaga uzupełnienie niedoborów składników odżywczych po zimowym czasie. Równocześnie oczyszczamy układ jelitowy i komórki – także komórki tkanki tłuszczowej z nagromadzonych toksyn. Mniszek lekarski zawiera bogactwo witamin, garbników, flawonoidów, a także działa korzystnie na regulację pracy wątroby i woreczka żółciowego. Aloes i włóknik owsiany znane są od lat, jako naturalny sposób na oczyszczanie i tonizowanie układu pokarmowego, dzięki czemu nasz metabolizm nabierze rozpędu, dzięki czemu redukcja wagi nie będzie stanowiła problemu.

Znana prezenterka Paulina Sykut Jeżyna jest wierną fanką produktu i stosuje go już od dłuższego czasu. Paulina znana jest ze zdrowego i racjonalnego stylu odżywiania, dodatkowo regularnie ćwiczy dla utrzymania kondycji fizycznej, a produkt Double Detox stosuje regularnie.


  • No video selected.