6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Rewolucja w demakijażu!

Rewolucja w demakijażu!

Rozmazał Ci się makijaż a spieszysz się na ważne spotkanie? Przesadziłaś z różem, a nie masz czasu na zmycie całego make-upu i jego ponowne nałożenie? Od teraz to żaden problem. NOWOŚĆ! GLOV Quick Treat. Teraz szybko i skutecznie poprawisz makijaż wyłącznie za pomocą wody.

Aby usunąć rozmazany tusz lub nadmiar różu czy cieni do powiek wystarczy nałożyć GLOV Quick Treat na palec, zwilżyć wodą i przetrzeć konkretny fragment skóry - mikrowłókna działają jak magnes i przyciągają cząsteczki kosmetyków. Po poprawieniu makijażu produkt należy uprać w ręku za pomocą szarego mydła, wypłukać i odwiesić do wysuszenia.

Są także większe wersje produktu. W zależności od ilości nakładanego makijażu można użyć: GLOV Comfort i GLOV on-the-go. Pierwszy wariant zaopatrzony jest w system czterech rogów dla zmycia nawet mocnego, wieczorowego make-upu. Drugi, mający postać niewielkiej rękawiczki, został stworzony głównie jako produkt do torebki czy bagażu podręcznego. Pozwala na szybkie odświeżenie skóry w podróży. Przeznaczony jest dla osób, które preferują naturalny makijaż.

Wszystkie produkty GLOV wykonane zostały z włókien stworzonych w mikro-technologii, które wykazują doskonałe właściwości oczyszczające, redukujące nadmiar sebum oraz delikatnie peelingujące. Podczas stosowania pobudzają mikrokrążenie skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna, wygładzona i jędrna. GLOV przeznaczone są do wszystkich rodzajów cery, także tej najbardziej wrażliwej i wymagającej. Stanowią alternatywą dla osób, których skóra reaguje alergicznie na różne kosmetyki.

W wyniku badania, przeprowadzonego przez Specjalistyczne Laboratorium Badawcze SkinLab stwierdzono bardzo dużą skuteczność produktów GLOV w zakresie zbierania nadmiaru sebum. Ustalono również, że nie naruszają one bariery hydrolipidowej, czyli nie zaburzają naturalnego pH zdrowej skóry i są hipoalergiczne, nie wywołują zaczerwienienia ani podrażnień nawet przy skórze atopowej.

Dzięki unikalnym włóknom, wszystkie zabrudzenia skóry zostają skutecznie usunięte, a dodatkowo już po jednym zastosowaniu produkt wpływa na wygładzenie powierzchni skóry wykazując działanie lekko peelingujące, podczas którego dochodzi do redukcji martwych komórek naskórka. Przeprowadzone badania udowodniły, że GLOV pozostawia skórę idealnie oczyszczoną z nadmiaru sebum, dzięki czemu uzyskuje się efekt zmatowienia skóry.

GLOV on-the-go, GLOV comfort i GLOV Quick Treat można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.glov.co odpowiednio w cenie: ok. 39 zł, 49 zł i 14 zł. Większe wersje rękawic dostępne są także w sieci Sephora. Najmniejszy wariant już niedługo będzie można nabyć bezpłatnie w drogeriach. O szczegóły należy pytać konsultantki.


  • No video selected.