6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Powitanie marki

Powitanie marki

Nowa marka na rynku, ale jej jakość jest już dobrze znana.

Aromeda, która do tej pory produkowała dwie linie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych: PAT&RUB i NATURATIV, podjęła decyzję o skoncentrowaniu się na jednej -
NATURATIV - obecnej już na kilku światowych, bardzo wymagających rynkach. Jest to zgodne ze strategią naszej firmy, która zakłada silną koncentrację na ekspansji zagranicznej.
Z sukcesem działamy już w Japonii, Danii, Szwecja, Finlandii, Włoszech, teraz przyszedł czas na wejście na rynek polski, a wkrótce planujemy podbój kolejnych. NATURATIV to marka o dużym potencjale międzynarodowego rozwoju, co pokazały nasze doświadczenia sprzedaży z wielu rynków.
Linie produktowe NATURATIV oferują aromaty, konsystencje i główne linie produktowe zbliżone do PAT&RUB, ale w odświeżonej i udoskonalonej wersji. Stale ulepszamy nasze kosmetyki, by pielęgnowały jeszcze lepiej i przyjemniej.
Za dwa miesiące firma Aromeda zakończy produkcję oraz sprzedaż kosmetyków marki PAT&RUB. Będą one dostępne w sklepie internetowym patandrub.pl do końca wakacji lub do wyczerpania zapasów.
Już teraz zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego naturativ.pl. To prawdziwy „naturalny butik”, gdzie wybierać można wśród prawie 100 kosmetyków do wszechstronnej pielęgnacji dla kobiet, mężczyzn i dzieci marki NATURATIV, jak również – ponad 100 produktów do makijażu australijskiej marki ZUII ORGANIC – w 100% naturalnych.

  • No video selected.