6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Pomysł na skuteczne oczyszczanie twarzy

Pomysł na skuteczne oczyszczanie twarzy

Twarz jest najbardziej narażona na wszelkie zanieczyszczenia zewnętrzne, a skutkiem niewłaściwego oczyszczania skóry są pojawiające się wypryski i wszelkie niedoskonałości. Dlatego wieczorny rytuał oczyszczania twarzy, to jedna z ważniejszych czynności, jaką wykonujemy dla naszej urody, każdego dnia.

Odkrycie kosmetyczne ostatnich lat to jeden z najskuteczniejszych preparatów do demakijażu - płyn micelarny. Jego głównym składnikiem są micele, czyli mikroskopijne kuleczki, które przyciągają i pochłaniają nadmiar sebum, cząsteczki makijażu i zanieczyszczenia. Oczyszczanie skóry płynem micelarnym nie narusza jej bariery hydrolipidowej. Płyn micelarny nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale także odświeża ją, przywraca właściwy poziom pH skóry i nawilża. Nadaje się nie tylko do demakijażu twarzy, ale również oczu.

Płyny micelarne odpowiednie są dla osób w każdym wieku, natomiast zaleca się ich stosowanie przede wszystkim osobom z wrażliwą i suchą skórą. Płyny micelarne można stosować nie tylko do wieczornego demakijażu, ale również do porannego rozbudzenia skóry i oczyszczenia jej z nadmiaru sebum. Płyn micelarny należy nanieść na wacik i delikatnie dotykać, leciutko zbierając makijaż i zanieczyszczenia ze skóry. Nie trzeba nadmiernie pocierać skóry wacikiem. Płyn micelarny jest bowiem stworzony do delikatnego działania na skórę, ale skutecznego zbierania zanieczyszczeń.

Wśród najnowszych płynów micelarnych wyróżnia się Le'Maadr A h2O24 Łagodząca woda micelarna. To specjalistyczna woda micelarna przeznaczona do skóry wrażliwej. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zmywa makijaż. Idealnie nadaje się do oczyszczania skóry po pilingu, depilacji, zabiegach kosmetycznych. Jej aktywne składniki nawilżają i trwale poprawiają witalność skóry. Czytaj dalej.

  • No video selected.