6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Odwracanie skutków starzenia

Odwracanie skutków starzenia

Nowość! Dermika V-Modelist

Z upływem czasu skóra staje się delikatna, wiotka, a linia owalu twarzy stopniowo traci swą wyrazistość. Jedną z przyczyn zachodzących zmian jest niedawno odkryte starzenie glikacyjne, czyli negatywny wpływ cukru na włókna kolage­nowe. To właśnie glikacja sprawia, że stają się one sztywne i kruche, osłabiając sprężystość skóry twarzy.

Nowe formuły opracowane w labora­toriach Dermiki przeciwdziałają skutkom starzenia glikacyjnego, aby poprawić kondycję  skóry i owal twarzy.

Składniki aktywne zastosowane w zaawanso­wanej pielęgnacji Dermika V-Modelist nie tylko spowalniają starzenie glikacyjne, ale również odwracają glikację na jej pośrednim etapie. Sty­mulują powstawanie nowych białek odpowie­dzialnych za sprężystość skóry, aby zniwelować skutki starzenia glikacyjnego. Kremy poprawiają kondycję skóry, jej jędrność i elastyczność, aby wymodelować owal twarzy i zachować młody wygląd mimo upływu lat.

SKŁADNIKI AKTYWNE LINII V-MODELIST 40+:

PEPTYDOWY KOMPLEKS ANTYGLIKACYJNY Z DC-KARNOZYNĄ cofa proces glikacji na jego wczesnym etapie. Uwalnia włókna kolagenu od cząsteczek cukru, przywracając jego strukturze sprężystość, a skórze jędrność.

KOMPLEKS HAMUJĄCY GLIKACJĘ Z MORWĄ BIAŁĄ ogranicza oddziaływanie cukrów z biał­kami i zmniejsza aktywność wolnych rodników. Dzięki temu spowalnia starzenie się komórek skóry, dbając o Twój młody wygląd.

BIOMIMETYCZNY LIPOPEPTYD kompensuje negatywny wpływ glikacji. Aktywizuje fibro­blasty do produkcji nowych włókien elastyny. Skóra odzyskuje gęstość, spójność i sprężystość, co zwiększa jej odporność na siły ciążenia.

KWAS HIALURONOWY I SKŁADNIKI OPTY- CZNIE MATUJĄCE współdziałają, aby wygładzić skórę i ujednolicić jej koloryt.

MASŁO SHEA, bogate w witaminy i kwasy tłusz­czowe, potęguje działanie odżywcze i regene­rujące kremu. Zapobiega procesom starzenia i odmładza skórę.

Dostępne kremy:

1.KREM POPRAWIAJACY ELASTYCZNOŚĆ  40+ NA DZIEŃ - przejdź do recenzji kremu

2.KREM REDUKUJĄCY ZMARSZCZKI 40+ NA NOC

  • No video selected.