6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Oczyszczanie skóry

Oczyszczanie skóry

Czysta, delikatna i piękna skóra z nowymi kosmetykami oczyszczającymi Lirene

Zdecydowana większość Pań używa codziennie kremu do twarzy. Wiemy, czego potrzebuje nasza skóra, stąd w preparatach szukamy zaawansowanych technologicznie składników. Niestety, jak pokazują statystyki, znacznie mniejszą wagę przykładamy do oczyszczania skóry. Tymczasem odpowiednia pielęgnacja oczyszczająca nie tylko utrzymuje skórę w dobrej kondycji, ale również przyczynia się do jej młodego i promiennego wyglądu!

Dlatego Eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali nowe receptury kosmetyków oczyszczających, oparte na synergii działania składników myjących oraz pielęgnujących alg lub kwasu hialuronowego. Dzięki temu kosmetyki Lirene kompleksowo oczyszczają skórę z makijażu i zanieczyszczeń, głęboko nawilżają, wygładzają i rewitalizują.

Kompleksowe oczyszczanie skóry jest podstawowym elementem codziennej pielęgnacji.Po całym dniu na naszych twarzach zgromadzona jest solidna warstwa zanieczyszczeń. Warstwa kremu wymieszanego z fluidem i innymi kosmetykami do makijażu, do tego brud, kurz, sebum i pot. Jeśli wieczorem nie oczyścimy skóry, naskórek nie zregeneruje się, a pielęgnacja nocna nie będzie w pełni skuteczna, zaś zapchane pory przyczynią się do tworzenia zaskórników i wyprysków.

Część zanieczyszczeń, takich jak sole mineralne będące składnikami potu, można zmyć wodą. Woda jednak nie poradzi sobie np. z sebum wydzielanym przez gruczoły łojowe, złuszczonymi komórkami naskórka, kurzem, bakteriami, czy pozostałościami makijażu. Aby je usunąć, warto sięgnąć po kosmetyki zawierające składniki myjące. Trzeba jednak uważać, ponieważ wiele z nich nie jest dla skóry obojętnych i może doprowadzić do zmiany płaszcza hydrolipidowego oraz naruszenia pH skóry, co może się przyczynić do jej wysuszenia. Dlatego wybierając kosmetyki oczyszczające, warto sięgnąć po te, które oprócz składników myjących posiadają również właściwości pielęgnujące.

Nowe receptury kosmetyków oczyszczających Lirene zostały opracowane przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene aby intensywnie pielęgnować skórę podczas codziennego rytuału oczyszczania. Ich formuły wykorzystują synergię działania składników myjących oraz pielęgnujących alg lub kwasu hialuronowego:

  • ALGI – zawarte w technologii ALGAE PURE algi bogate są w zapobiegające utracie wody białka, węglowodany, które pobudzają krążenie w tkankach i regulują pracę gruczołów łojowych oraz polifenole wykazujące działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne, a więc przyczyniające się do spowolnienia procesów starzenia wywołanego obecnością wolnych rodników.
  • KWAS HUALURONOWY – technologia HYALURO PURE, oparta na kwasie hialuronowym, pomaga łączyć włókna kolagenowe i elastynowe w skórze właściwej oraz wypełniać przestrzeń międzykomórkową naskórka. Kwas hialuronowy wiąże i zatrzymuje wodę w naskórku, a także wzmacnia właściwości ochronne skóry (jest naturalnym filmem ochronnym warstwy rogowej naskórka przed substancjami chemicznymi oraz bakteriami).
  • No video selected.