6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

NOWOŚĆ! Idealna na karnawał

NOWOŚĆ! Idealna na karnawał

Zobacz najnowszą kolekcję lakierów do paznokci ORLY.

Tej zimy zapomnij o skromności i umiarze. Kolekcja lakierów do paznokci ORLY Secret Society uchyla drzwi do świata bezgranicznej obfitości i zabawy. Naciśnij klamkę i poczuj czar odurzającego luksusu.

 

Naucz się prowokować śmiałymi stylizacjami i celebruj dostojny wygląd w gronie miłośników luksusu. Awangardowa kolekcja Secret Society zadba o to, by wspomnienie wieczornych szaleństw nie zniknęło z nadejściem świtu – ekstrawaganckie kolory na paznokciach przypominają, że wyjątkowy świat wciąż kryje się za kurtyną codzienności.

 

Do kolekcji należą następujące odcienie:

Macabre Masquerade – tajemniczy granat okryty feerią wielobarwnych drobinek. Głębia koloru i elektryzująca moc brokatowych kruszynek tworzą mieszkankę dla odważnych kobiet, które lubią odkrywać tajemnice.

Lavish Bash – oszałamiające złoto dla zuchwałych – olśniewa bogactwem złotych i srebrnych drobinek zatopionych w lakierze o barwie najszlachetniejszego z kruszców. Obok tego koloru nikt nie przejdzie obojętnie.

What's the Password – opalizujący lakier w kolorze miedzi, wypełniony mocą szlachetnych drobinek to kod wprowadzający do świata luksusu. Dodaje elegancji codziennym stylizacjom i rozświetla mocny, wieczorny look.

Masked Ceremony – aksamitna czerń przepleciona czarem księżycowych drobinek wygląda jak rozgwieżdżone niebo w najpiękniejszą zimową noc. To kolor dla osób, które ośmielą się poznać wyjątkowy świat najwykwintniejszych doświadczeń.

Voyeuristic Adventure – przyciągający uwagę kolor mlecznego cappuccino złamany metalizującym blaskiem intryguje i nie pozwala oderwać wzroku. Jest równie magnetyczny jak pokusa sekretnych przyjemności i uzależniający jak dalekie podróże.

Risque Encounter – w sekretnym świecie można spotkać niespodziewanego gościa. Czy nowa znajomość może przemienić się w uczucie równie głębokie jak czerwień lakieru Orly? Koral, rubin, czy królewskie sukno – czarująca czerwień rozbudza wyobraźnię.

 

Nowa formuła lakierów nie zawiera DBP, Toluenu oraz Formaldehydu.

Dostępne w wybranych salonach kosmetycznych, manicure i w sklepie internetowym Orly.

 

Pojemność 18ml – cena 39 zł

Zestaw Mani mini: (4x5,3ml) – cena 60zł

 

TEST REDAKCJI

Violetta: Otrzymałam do testowania lakier Orly. Jakość tych lakierów sprawdzałam nie raz i były bez zarzutu. Teraz najnowsza kolekcja kolorów jest zachwycająca. Kolor Masked Ceremony to prawdziwa symfonia barw. Na pierwszy rzut oka, to ciemny, szary  kolor, ale gdy pomalujesz nim paznokcie to zobaczysz, jak wiele różnorodnych drobinek w sobie kryje. Są także nieco większe brokatowe elementy, które na paznokciach wyglądają jak dodatkowa ozdoba.

Pojemność buteleczki jest bardzo duża, aż 18 ml. Świetna jest nakrętka - bardzo ergonomiczna, dobrze się trzyma w dłoni.

Wypróbujcie, warto!


 

 

  • No video selected.