6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Nowe Nutrikosmetyki

Nowe Nutrikosmetyki

Odżywianie skóry od wewnątrz.

Nutrikosmetyk TRUVIVITY™ OxiBeauty™ to suplement diety stanowiący holistyczne rozwiązanie dla skutecznej ochrony skóry na co dzień. Podkreśl swój naturalny blask i zadbaj o Twoje piękno od wewnątrz!

Uroda zewnętrzna uwydatnia nasze wewnętrzne piękno. Nawet jeżeli pielęgnujemy skórę od zewnątrz, nie możemy zapominać, że zdrowie i piękno skóry zaczynają się pod jej powierzchnią. Uboga w składniki dieta, brak snu, stres i takie czynniki zewnętrzne, jak ekspozycja na światło słoneczne oraz zanieczyszczone powietrze mają negatywny wpływ na jej kondycję. Wszystko to może prowadzić do nadmiaru wolnych rodników, zwanego również stresem oksydacyjnym, który przyspiesza starzenie się skóry.

Aby nasza skóra wyglądała promiennie i zdrowo, należy zadbać o nią od wewnątrz. Warto zatem sięgnąć po odpowiednie produkty ze składnikami pochodzenia roślinnego. Tworzą one bufor ochronny przed wolnymi rodnikami i sprawiają, że skóra staje się naturalnie piękna i pełna energii.

Wzmocnij swój naturalny blask i pozwól rozbłysnąć Twojemu wewnętrznemu pięknu

TRUVIVITY™ OxiBeauty™ to suplement diety, który w sposób holistyczny i skuteczny zapewnia promienną skórę. Zastosowane substancje odżywcze* i wyciągi z roślin** chronią przed stresem oksydacyjnym, ograniczając proces rozpadu komórek i tkanek, który istotnie wpływa na starzenie się skóry.

Idealna harmonia natury i nauki

Od 85 lat naukowcy Nutrilite z sukcesem wykorzystują naturę i naukę, łącząc substancje pochodzenia roślinnego z odpowiednimi witaminami i minerałami w wyjątkowo skuteczne suplementy diety. Nutrikosmetyk TRUVIVITY™ OxiBeauty™ zawiera miedź oraz PhytoVibrant™ – kompleks z aronią i szałwią z certyfikowanych, zrównoważonych upraw Nutrilite, a odżywczy napój – TRUVIVITY™ OxiBeauty™ Beauty Drink – zawiera witaminę E oraz kompleks PhytoBeauty™ z rumiankiem i czarną porzeczką. Składniki tego dwuelementowego rozwiązania rozświetlają skórę od wewnątrz zapewniając jej równowagę i chroniąc przed działaniem wolnych rodników przez cały dzień.

*Miedź i witamina E wspomagają  ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Miedź wpływa również na właściwą pigmentację skóry.

**Aronia wzmacnia ochronę komórek przed wywoływanymi stresem oksydacyjnym wolnymi rodnikami. Szałwia i rumianek zawierają naturalne substancje przeciwutleniające, które zabezpieczają komórki i tkanki przed utlenieniem. Mają istotne znaczenie w połączeniu ze zróżnicowaną i zrównoważoną dietą oraz zdrowym stylem życia.

Nowe Nutrikosmetyki

Odżywczy napój TruvivityOxiBeauty™

Napój o smaku aronii, ,który wspomaga ochronę organizmu przed stresem oksydacyjnym. Zawiera witaminę E oraz kompleks PhytoBeauty™ z rumiankiem i czarną porzeczką. Witamina E wzmacnia ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, a rumianek zawiera substancje i składniki naturalne, które dodatkowo zabezpieczają komórki i tkanki przed oksydacją.

 Napój – zestaw na 30 dni: 30 saszetek po 2,73 g. Po jednej w ciągu dnia. Zawartość należy wymieszać z 250 ml wody i wypić. Zaleca się przyjmowanie napoju przed posiłkiem lub w godzinę po dużym posiłku. Cena: 180,00 zł

Nowe Nutrikosmetyki

Suplement diety Truvivity™ OxiBeauty™

Wystarczy zażyć rano zawartość jednego  blistra, aby przygotować skórę na cały dzień i dostarczyć organizmowi składniki, które mogą zapewnić ochronę przed wolnymi rodnikami. Suplement zawiera miedź oraz Kompleks PhytoVibrant™ z  aronią i szałwią. Miedź wzmacnia ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym i pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry. Szałwia zawiera naturalne przeciwutleniacze, które również zabezpieczają komórki i tkanki przed oksydacją. Aronia chroni komórki przed uszkodzeniami spowodowanymi wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym.  

Suplement – opakowanie na 30 dni zawiera 30 blistrów (po dwie tabletki). Należy przyjmować jeden blister rano. Cena: 329,99 zł

Rozwiązania TRUVIVITY™ by NUTRILITE™

TRUVIVITY OxiBeauty jest już drugim nutrikosmetykiem od NUTRILITE™ dbającym o piękno i zdrowie Twojej skóry od wewnątrz. Pierwszym jest dwuelementowy zestaw TRUVIVITY™ by NUTRILITE™, który odżywia ją i uzupełnia naturalny regeneracyjny cykl snu. Spożywany rano napój w proszku, z witaminą C i opatentowanym kompleksem PhytoCeramide, dostarcza organizmowi odświeżających składników odżywczych, które wspomagają zdrową skórę oraz przyczyniają się do zmniejszenia oznak zmęczenia i znużenia. Natomiast przyjmowany wieczorem suplement z kompleksem PhytoInfuse, dostarcza składników odżywczych i uzupełnia naturalną regenerację skóry podczas snu. Dzięki temu wygląda ona na odświeżoną i zrewitalizowaną.  Oba nutrikosmetyki idealnie się uzupełniają, zapewniając kompleksowe odżywienie i regenerację Twojej skóry.

Jakość TRUVIVITY™

To skuteczne rozwiązanie jest głęboko zakorzenione w dziedzictwie marki suplementów diety NUTRILITE™ oraz w doświadczeniach linii produktów do pielęgnacji skóry ARTISTRY™. Obie marki mogą poszczycić się ekspercką wiedzą gromadzoną łącznie przez 145 lat. Razem tworzą potężny sojusz i są idealnymi towarzyszami w trosce o promienną cerę.  

  • No video selected.