6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Niemowlak w kąpieli

Jak dobrać odpowiednie preparaty do kąpieli?

Dzieci uwielbiają się kąpać. Pamiętajmy jednak, że skóra niemowlaka jest bardzo wrażliwa. Dlatego należy dobierać odpowiednie preparaty do wieku dziecka oraz jego typu skóry.

Podczas mycia nie tylko oczyszczamy wrażliwą i delikatną skórę, ale również pobudzamy krążenie krwi. Ruch wody delikatnie masuje ciałko i działa uspokajająco. Poza tym dzieci lubią kąpiel. To wielka przyjemność również dla tych najmłodszych.

Krabik dla najmłodszych

Zanim dziecko skończy pierwszy miesiąc życia, do jego kąpieli zaleca się stosowanie specjalnych emulsji myjących, np. Emulinki Skarbu Matki lub naturalnych mydeł. Do tego celu idealnie sprawdza się Mydło w kostce Krabik. Zawiera tylko naturalne składniki nawilżające i myjące, dlatego w trakcie używania mogą pojawić się na nim pęknięcia, charakterystyczne dla naturalnych mydeł. Nie zawiera żadnych dodatków chemicznych, typu wybielacze, wypełniacze, barwniki, konserwanty. Delikatnie myje i pielęgnuje. Wręcz zalecane jest do mycia skóry wrażliwej oraz ze skłonnością do alergii. Można je stosować już od pierwszych dni życia. Przeczytaj recenzję naszej testerki.

Kąpiel w płynie

Niemowlaki, które skończyły pierwszy miesiąc można już kąpać w płynach do kąpieli.Wystarczy wlać do wody miarkę preparatu i rozprowadzić w wodzie dłonią. Podczas kąpieli jedną ręką podtrzymujemy dziecko, a drugą delikatnie polewamy je wodą. Idealnym preparatem jest Płyn do kąpieli z oferty Skarbu Matki. Jego formuła została opracowana ze szczególną starannością, a wysokiej jakości składniki zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Dlatego można go stosować już od pierwszego miesiąca życia i jest polecany również dla dzieci o skórze skłonnej do alergii. Zawiera oliwkę, która lekko natłuszcza i tworzy cieniutką warstwę ochronną, a wyciąg z rumianku łagodzi i pielęgnuje skórę dziecka. Nie zawiera natomiast barwników i mydła, a kompozycja zapachowa jest pozbawiona alergenów. Płyn nie powoduje łzawienia oczu. Można go stosować również jako mydło w płynie. Został przebadany klinicznie i dermatologicznie. Posiada pozytywną ocenę Kliniki pediatrii i Alergologii Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”. Przeczytaj recenzję naszej testerki.

 

  • No video selected.