6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Najlepszy sposób na relaks

Kliknij, aby zobaczyć film.

Żyjemy coraz szybciej, intensywniej i jesteśmy coraz bardziej zestresowani. Niestety, cywilizacja niesie za sobą wiele zagrożeń dla naszego ciała i duszy. Właśnie dlatego warto wrócić do prastarych praktyk odprężających fizycznie i psychicznie. Najlepszym sposobem, który stosowany był przed wiekami, jest masaż Lomi Lomi.

Rekomendujemy ten masaż właśnie w kwietniu, kiedy wiosna budzi się do życia, a my z reguły pozbawieni jesteśmy sił witalnych.

Lomi Lomi jest wspaniałym masażem o wszechstronnym działaniu. Jego ojczyzną są Hawaje. Dawniej masaż wykonywali starożytni szamani, którzy łączyli masaż ze świętym tańcem, który wykonywali wokół kamiennego ołtarza, stąd nazywano go masażem świątynnym. Rytuał ten przeznaczony był dla władców i dostojników państwowych, zwłaszcza przed ważnymi dla nich wydarzeniami lub podjęciem przez nich ważnej politycznie decyzji.

Masaż pomaga uwolnić się od przykrych wspomnień, traumatycznych wydarzeń oraz skoncentrować się na tym, co jest tu i teraz. Wyzwala pozytywną energię i chęć do życia. Wykonuje się go głównie przedramionami w rytm hawajskiej melodii. Ruchy masażysty są długie, miękkie i płynne, umiejętnie połączone z krokiem tanecznym.

Działanie masażu Lomi Lomi:

- niweluje napięcia,

- odstresowuje,

- rozciąga mięśni,

- stymuluje stawy,

- poprawia energetykę ciała.

Lomi Lomi przeznaczony jest dla osób zestresowanych, żyjących szybko, w napięciu, pragnących się zrelaksować zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Polecany dla osób przygotowują się do zmian w życiu. Pacjent po masażu ma wrażenie lekkości, błogości, zadowolenia, spełnienia i postrzega siebie jako człowieka, przed którym świat stoi otworem i który nie lęka się żadnych zmian.

Oprawa:

Masaż Lomi Lomi wykonywany jest przy zapalonych świecach i włączonej muzyce relaksacyjnej oraz przy użyciu olejków eterycznych. Masażysta podgrzewa mieszankę oleju do masażu i aplikuje go na skórę. Masaż obejmuje cała ciało – masowane są plecy, następnie na podudzia, ramiona, nogi, stopy, brzuch, klatkę piersiową, kark, ręce, dłonie, twarz i głowa.

„Wszyscy żyjemy szybko, intensywnie, a nasze życie nie pozbawione jest stresu. Ten półtoragodzinny masaż przeniesie każdego na niezapomnianąpłaszczyznę doznań. W mojej praktyce poznałam wiele osób, które raz w tygodniu pojawiają się na Lomi Lomi. Pomaga im to uporać się ze stresem całego tygodnia. Podczas masażu Lomi Lomi powinniśmy wyłączyć kontrolę nad tym, co dzieje się wokół oraz myśli o mankamentach swego ciała i z wielkim zaufaniem . Po powrocie do domu powinniśmy pić dużo czystej wody, głęboko oddychać, posłuchać relaksującej muzyki” – powiedział Cezary Wolski - masażysta, biomasażysta, refleksolog z DS. Instytut w Warszawie.

  • No video selected.