Arrow
Arrow
Shadow
ArrowArrow
Slider

GlySkincare Mleczka pilingujące

GlySkincare Mleczka pilingujące
Opis na Zajawce

Delikatnie złuszczające mleczko do twarzy na noc z kwasem glikolowym dostępne w dwóch stężeniach 5% i 10%.

Cera normalna, tłusta.

Przed użyciem wstrząśnij butelką. Umyj twarz, a następnie rozprowadź warstwę mleczka na twarz i szyję, delikatnie wcierając. Przy pierwszym zastosowaniu pozostaw mleczko na skórze przez dwie godziny, a następnie umyj twarz. Jeśli w ciągu 24 godzin nie pojawią się podrażnienia, stosuj mleczko na całą noc. Zawarty w preparacie kwas glikolowy może wywołać łagodne uczucie mrowienia lub zaczerwienienie skóry. Objawy te związane są z aktywnym działaniem preparatu i są przemijające. Nie należy stosować mleczka na uszkodzoną skórę. Przy stosowaniu preparatów złuszczających należy zrezygnować z opalania oraz stosować filtry przeciwsłoneczne SPF 30. W przypadku dostania się preparatu do oczu przemyć ciepłą wodą. Produkt nie zawiera substancji zapachowych.

Delikatnie złuszczające mleczko do twarzy na noc z kwasem glikolowym dostępne w dwóch stężeniach 5% i 10%.

Lotion Lite 5 stanowi 2 etap programu pielęgnacyjnego GlySkinCare: 2PEELSTEP i zalecany jest dla osób rozpoczynających ten etap pielęgnacji.

Lotion Lite 10 stanowi 2 etap programu pielęgnacyjnego GlySkinCare: 2PEELSTEPi zalecany jest dla osób, które wcześniej stosowały Lotion Lite 5.

  • Efekt anti-aging
  • Złuszczanie martwego naskórka
  • Stymulacja odnowy komórkowej
  • Rozjaśnianie przebarwień
  • Naskórek jest wygładzony
  • Drobne zmarszczki ulegają spłyceniu

100 ml

Share this product