6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Kosmetyczna podróż do Shanghaju

Kosmetyczna podróż do Shanghaju

Artistry Studio™ zaprasza do Szanghaju i prezentuje magiczną kolekcję zapachów i odcieni inspirowanych tym urzekającym miastem!

Czas na kolejną, kosmetyczną podróż z Artistry Studio™. Byłyśmy już w Nowym Jorku, Paryżu, Bangkoku i Tokio. Teraz czas odwiedzić kolejną stolicę piękna - magiczny Szanghaj. To największe chińskie miasto łączy w sobie przeszłość i przyszłość. Na jednej ulicy znajdziemy butiki światowych modowych marek, a tuż obok są targowiska z minionej epoki. Tę doskonałość w energiach kontrastu jin i yang odnajdujemy w najnowszej kolekcji Artistry Studio™.

Artistry Studio™ Shanghai Edition to doskonałość ponadczasowych barw zamknięta w niezwykle nowoczesnych i praktycznych opakowaniach w artystycznej oprawie. Kolekcja pełna kontrastów pozwala na tworzenie własnych zestawów cieni do oczu i różów. Są tu także  bazy pod makijaż o jedwabistej konsystencji, ponętne czerwone błyszczyki do ust w płynie oraz wody toaletowe w wyjątkowym poręcznym opakowaniu, a także kremy do rąk o owocowo-kwiatowych zapachach.

W kolekcji wykorzystano naturalne składniki z upraw NUTRILITIE™, które zapewniają skórze ochronę przed zanieczyszczeniami.

Zachwycającą grafikę opakowań, z której słynie Artistry Studio™, dla edycji Shanghai przygotowała Cui Meng. W jej pracach, bohaterkami są współczesne młode Chinki – kobiety, które potrafią być delikatne i twarde jednocześnie. Mają aspiracje, są niezależne i twórcze. „Jestem dumna ze współpracy z Artistry Studio™. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki mogę oddawać hołd pięknu i młodości łącząc przez sztukę różne miasta i lokalne kultury”.

Produkty dostępne w kolekcji:

Jedwabisty zestaw do powiek i policzków - 141 PLN

Zapach w kulce - 102 PLN

Zestaw jedwabistych kremów do rąk - 109 PLN

Matowy błyszczyk do ust - 102 PLN

Matująca baza pod makijaż 2 w 1 - 166 PLN

Rozświetlająca baza pod makijaż 2 w 1 - 166 PLN

Tusz do kresek w płynie - 109 PLN

  • No video selected.