6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Kod pięknej, zdrowej i promiennej skóry

Kod pięknej, zdrowej i promiennej skóry

NOWOŚĆ! Lirene Vital Code.

Zdrowy styl życia oraz systematyczne stosowanie idealnie dobranych do potrzeb skóry ciała kosmetyków to klucz do pięknego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. Dlatego Eksperci Laboratorium Naukowego Lirene przygotowali nową serię kosmetyków Vital Code wzbogaconych o naturalne oleje oraz witaminy, które stanowią zastrzyk energii dla skóry, przywracając jej blask i zdrowy koloryt.

Zdrowy styl życia to nie tylko dieta i regularna aktywność fizyczna. To przede wszystkim świadome podejście do potrzeb organizmu, zapewnienie sobie odpowiedniego poziomu energii i odpoczynku. Dbając o dobre samopoczucie organizmu, nie można jednak pominąć ćwiczeń i diety. Ta dobrze zbilansowana, wcale nie oznacza restrykcji żywieniowych. Według Aleksandry Erdmann – dietetyka portalu Kalorynka.pl, najczęstszym błędem popełnianym nie tylko podczas odchudzania, jest eliminacja jednego lub więcej z trzech podstawowych składników odżywczych: węglowodanów, białek lub tłuszczów. Najchętniej oczywiście pozbywamy się z diety tych ostatnich, ponieważ jesteśmy przekonani o ich szkodliwości oraz negatywnym wpływie na naszą sylwetkę. Nic bardziej mylnego. Nienasycone tłuszcze pełnią ważną rolę w wielu procesach oraz wspomagają wchłanianie się witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, czyli A, D, E i K.

Dieta ma również niebagatelny wpływ na wygląd naszych włosów, skóry i paznokci. W produktach spożywczych warto więc szukać przede wszystkim tych bogatych w witaminę A, która odpowiada za odnowę i przyspieszenie regeneracji naskórka, witaminę E - nie bez przyczyny określoną witaminą młodości oraz witaminę F, będącą kompleksem nienasyconych kwasów tłuszczowych,
m.in. linolowego i linolenowego. Z tego powodu składniki te często znajdują się w kosmetykach do pielęgnacji ciała.

Witaminę A znajdziemy m.in. w tranie oraz pomarańczowych i żółtych warzywach (w postaci β-karotenu), witaminę E w orzechach, nasionach oraz olejach (słonecznikowym, kukurydzianym, z pestek winogron). Jeśli zaś chodzi o tłuszcze, sięgajmy po olej słonecznikowy, sojowy, lniany oraz orzechy i ryby.

Dbając o piękny wygląd ciała, warto również sięgnąć po odpowiednie kosmetyki, które dostarczą skórze składników odżywczych i energizujących. Dlatego Eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali nową linię balsamów i olejków do ciała Lirene Vital Code, które sprawią, że codzienna pielęgnacja skóry przeistoczy się w prawdziwą przyjemność. Formuły kosmetyków wzbogacone zostały o kompleksy witaminowe A+E+F i C+E+F oraz oleje: migdałowy, Babassu, z karotki i arniki. Energetyczne kolory opakowań przyciągają wzrok, a delikatne, kobiece zapachy relaksują, jednocześnie pobudzając zmysły. Olejki do ciała i balsamy Lirene Vital Code to wyjątkowa seria kosmetyków, która odkrywa kod witalności skóry zamknięty w witaminach i olejkach.

  • No video selected.