6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

KNEIPP Olejek do ciała Tajemnica piękna

KNEIPP Olejek do ciała Tajemnica piękna

Kneipp® – Olejek do ciała Tajemnica piękna – nieoceniony w pielęgnacji ciała, wygładza, regeneruje, nawilża i odżywia dzięki kompozycji 4 wartościowych, naturalnych olejków: arganowego, maruli, rącznika i oliwy z oliwek.

Naturalne olejki od wieków były sekretem urody kobiet na całym świecie i bogatym źródłem cennych składników, które pomagają w zachowaniu dobrej kondycji skóry. Ostatnio sięgamy po nie coraz chętniej i korzystamy z ich naturalnych wartości. Aby zadbać o właściwy stan skóry, warto sięgać po sprawdzone, wszechstronnie i skutecznie pielęgnujące olejki. Ważne jest, aby nie zawierały olejów mineralnych, parafinowych czy silikonowych. Najlepszym wyborem są olejki roślinne, których struktura kwasów tłuszczowych jest bardzo podobna do struktury naszej skóry, tak, że olejki roślinne mogą być bardzo dobrze i całkowicie przez nią wchłaniane. Oleje mineralne pozostają na skórze i tworzą na jej powierzchni rodzaj bariery. Jeśli do tego dodamy regularną aplikację, z wykorzystaniem elementów masażu, to nasza skóra będzie zdrowa, zadbana, po prostu piękna.

W czym tkwi tajemnica piękna? Olejek do ciała Tajemnica piękna to kompozycja czterech wartościowych, naturalnych olejków, które pozwalają na intensywną i skuteczną pielęgnację skóry. Dodatkowo zapewniają jej optymalne nawilżenie. Skóra jest miękka i gładka za sprawą drogocennego i szlachetnego olejka arganowego, bogatego w witaminę E i kwasy Omega. Pielęgnację oraz wzmacnianie bariery ochronnej zapewnia olejek marula. Poza tym olejek z rącznika (olej rycynowy) natłuszcza skórę, a więc pomaga w walce z jednym z najczęściej występujących problemów, czyli jej niedostatecznym nawilżeniem. Olejek do ciała Tajemnica piękna zawiera także oliwę z oliwek o regenerującym działaniu. Aksamitna, gładka skóra otulona subtelnym, egzotycznym zapachem, taki efekt zapewnia systematycznie stosowany olejek Tajemnica piękna.

Zalety produktu:

  • kompozycja czterech wartościowych, naturalnych olejków
  • aksamitnie miękka, gładka skóra
  • bez barwników i konserwantów.

Aby wszechstronnie zadbać o skórę – zarówno o jej zdrowie, jak i wygląd – warto sięgnąć po naturalny Kneipp® Olejek do ciała Tajemnica piękna. Olejek doskonale nakłada się zaraz po prysznicu, czy kąpieli, na wilgotną jeszcze skórę. Wystarczy delikatnie rozprowadzić go na ciele, kolistymi ruchami, lekko wmasowując.

Dostępny na wyłączność w sieci: Hebe

100 ml, cena 27,99 zł

TEST REDAKCJI

Monika: KNEIPP Olejek do ciała Tajemnica piękna - ma niesamowity zapach. Jest subtelny, egzotyczny, kwiatowy. Zalety stosowania olejków odkryłam pół roku temu. Miałam wtedy nieznośnie suchą skórę i dosłownie żadne balsamy mi nie pomagały, a często nawet nasilały problem. W desperacji użyłam olejku, uznałam, że trudno, będzie tłusto, ale może to pomoże. I rzeczywiście! Po tygodniu stosowania zobaczyłam pierwsze rezultaty. Od tamtego czasu stałam się prawdziwą maniaczką olejkową. Wyszukuję różne kompozycje. Olejki stają się coraz bardziej popularne i ich oferta na rynku zaczyna być szeroka. Jest w czym wybierać. Olejki Kneippa bardzo lubię. Mają piękne zapachy, są treściwe i mają bardzo dobre ceny. Tajemnica piękna to moja zdecydowanie ulubiona kompozycja.

Share this product