6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Just for men - szampon koloryzujący- odsiwiacz

Just for men - szampon koloryzujący- odsiwiacz
Opis na Zajawce

Specjalnie dla mężczyzn. Działa tylko na siwe włosy.

Koloryzacja siwych włosów.

Po wykonaniu testu uczuleniowego, po 48 h, jeśli nie wystąpiła reakcja alergiczna, można użyć szampon do koloryzacji.

Produkt szybko i łatwo się stosuje. Należy nanieść na włosy jak szampon, ale nie dodawać wody i pozostawić na 5 minut. Następnie nalezy spłukać.

Szampon koloryzujący pokrywa kolorem jedynie siwe włosy.

Just for Men bierze na cel tylko siwe włosy. Nadaje siwym włosom naturalny wygląd koloryzując je subtelnymi tonami.

Just for Men działa w ciągu 5 minut i jest tak łatwy w użyciu jak szampon.

Sprawia że włosy stają się grubsze i wyglądają zdrowo

Just For Men nie szkodzi włosom. Nie zawiera amoniaku niszczącego włosy.  Jego składniki odżywcze pomagają chronić włosy podczas farbowania. Formuła posiada unikalny kompleks Witaminy E, protein,rumianku i aloesu aby poprawić grubość włosów i nadać im zdrowy wygląd, dzięki czemu ich stylizacja staje się łatwiejsza.

Światowy lider w koloryzacji męskich włosów- specjalnie stworzonej dla mężczyzn, których włosy są inne.

Farby do włosów dla kobiet są zrobione tak aby zmienić drastycznie ich wygląd ponieważ kobiety chcą być zauważone. Just For Men pomaga odzyskać mężczyźnie jego  naturalny wygląd nie powodując drastycznej zmiany wyglądu jego włosów. Linia szamponów JUST FOR MEN oferuje 9 naturalnie wyglądających odcieni, z których każdy można dostosować do twojego naturalnego koloru włosów . Badania prowadzone przez ponad trzy dekady przy użyciu produktu ponad 50 milionów razy potwierdzają jego działanie.

Cena: 32 PLN

TEST REDAKCJI

Jest to zdecydowanie bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozostać przy naturalnym odcieniu włosów i pokryć siwe.

Stosowanie jest bardzo proste, można powiedzieć że koloryzacja zajmuje mniej czasu niż golenie. Należy połaczyć zawartość dwóch buteleczek, wstrząsnąć, nałożeć na włosy i odczekać 5 minut. Następnie spłukać i umyć szamponem do włosów farbowanych. To wszystko.

Efekt? Bardzo naturalny. Siwe włosy zyskują odcień szamponu koloryzującego, a pozostałe włosy zachowują swój naturalny kolor z delikatny refleksem po szamponie koloryzującym.

Spostrzeżenia. Mężczyźni zdecydowanie nie powinni obawiać się takiej koloryzacji. Efekt jest bardzo naturalny i nie ma efektu, który obserwują u kobiet - bardzo widoczna koloryzacja.

Dla pań lubiących naturalny odcień swoich włosów, a obawiają się siwych pasemek, to też jest dobry sposób na ich ukrycie. Jeśli Twój mężczyzna ma krótkie włosy i macie podobny kolor włosów, możecie użyć tego szamponu oboje. Jedno opakowanie wystarczy na koloryzację włosów krótkich i średniej długości.

Share this product