6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Jedna noc wystarczy, by obudzić się z młodszą skórą!

Jedna noc wystarczy, by obudzić się z młodszą skórą!

NOWOŚĆ! FLOSLEK Skin Care Expert

Skin Care ExpertTM to najnowsza generacja profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry podczas snu. Stworzone w oparciu o technologię Sleeping Effect TechnologyTM sprawiają, że jedna noc wystarczy, by obudzić się z młodszą skórą!

Kluczową rolą w zachowaniu pięknej i młodej skóry jest właściwa pielęgnacja skóry nocą. Laboratorium Kosmetyczne Floslek inspirowane najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej prezentuje nową linię Skin Care ExpertTM przeznaczoną do profesjonalnej pielęgnacji skóry. Przełomowa technologia Sleeping Effect technologyTM zastosowana w preparatach linii Skin Care ExpertTMintensywnie pielęgnuje skórę podczas snu, kiedy zachodzą w niej procesy naprawcze i regenerujące. Formuły bogate w precyzyjnie dobrane składniki aktywne, doskonale nawilżają, wygładzają i odżywiają skórę. Dzięki temu już po przebudzeniu skóra jest aksamitnie gładka w dotyku, pełna blasku i widocznie młodsza.

Produkty rekomendowane są dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej po 30. roku życia.

Skin Care ExpertTM, CAŁONOCNA MASKA AKTYWNIE WYGŁADZAJĄCA, 75ml

•          intensywnie wygładza, ujędrnia i uelastycznia naskórek

•          przeciwdziała przesuszeniu naskórka

•          spłyca zmarszczki, poprawia kondycję i wygląd skóry

•          po przebudzeniu skóra jest wyraźnie wygładzona i miękka w dotyku

Maska stosowana na noc, dzięki przełomowej technologii Sleeping Effect TechnologyTM intensywnie pielęgnuje skórę podczas snu, kiedy zachodzą w niej procesy regeneracyjne i naprawcze. Wygładza, nawilża, ujędrnia i uelastycznia naskórek. Spłyca zmarszczki, zmniejsza szorstkość i przeciwdziała przesuszeniu naskórka. Wysoka zawartość kwasu hialuronowego, gwarantuje długotrwały efekt liftingu. Po przebudzeniu skóra jest wyraźnie wygładzona i miękka w dotyku.

Cena: 39,99 zł

 

  • No video selected.