6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Jak złagodzić objawy menopauzy?

Jak złagodzić objawy menopauzy?

NOWOŚĆ! Femal Active Menopauza

Femal Active Menopauza powstał z myślą o kobietach, które nie mogą lub nie chcą stosować produktów o aktywności hormonalnej

Femal Active Menopauza to suplement diety, który ma w składzie standaryzowany ekstrakt z kory sosny śródziemnomorskiej (Pinus pinaster), zawierający oligometryczne proantocyjanidyny (OPC), oraz ekstrakt z szafranu (Crocus sativus). Dodatkowo wzbogacony jest odpowiednio dobraną kompozycją witamin, L-tryptofanu i inozytolu. Składniki produktu wspomagają utrzymanie dobrego samopoczucia w okresie przekwitania.

Badania kliniczne pokazują, iż zawarty w Femal Active Menopauza ekstrakt z kory Pinus pinaster łagodzi objawy menopauzy bez wpływu na gospodarkę hormonalną kobiety.

SZYBKIE DZIAŁANIE - Pierwsze efekty suplementacji widoczne po 4 tygodniach stosowania.

MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTRWAŁEJ SUPLEMENTACJI

Opis oddziaływania składników produktu:

Standaryzowany ekstrakt z kory sosny – zawiera w swoim składzie oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC) – substancje o charakterze antyoksydacyjnym, które wspomagają neutralizację wolnych rodników, dzięki czemu efektywnie łagodzą dyskomfort związany z okresem przekwitania. Ekstrakt z szafranu – wspomaga syntezę neuroprzekaźników (serotoniny i dopaminy) odpowiedzialnych za utrzymanie równowagi emocjonalnej oraz dobrego samopoczucia. L-tryptofan – wykorzystywany jest do syntezy niektórych neuroprzekaźników, np. serotoniny. Inozytol – odgrywa ważną rolę w syntezie niektórych neuroprzekaźników. Witamina E – pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Kwas pantotenowy – pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia. Witamina B6 (pirydoksyna) – przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej organizmu oraz uczestniczy w wytwarzaniu neuroprzekaźników (np. serotoniny). Pirydoksyna wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia.

Menopauza jest naturalnym i fizjologicznym zjawiskiem w życiu kobiety. W okresie poprzedzającym menopauzę następują stopniowe i fizjologiczne zmiany hormonalne, których skutkiem jest zakończenie okresu płodności kobiety. Zmiany te u niektórych kobiet mogą być przyczyną obniżenia samopoczucia psychicznego i fizycznego. Przyczynami dyskomfortu pojawiającego się w okresie okołomenopauzalnym są najczęściej: uderzenia gorąca, silne pocenie się, zmniejszenie stabilności emocjonalnej (m.in. drażliwość, nerwowość), kłopoty ze snem, jak również kłopoty z koncentracją. Zachowaniu dobrego samopoczucia w okresie okołomenopauzalnym sprzyja odpowiednio zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna.

40 tabletek - Cena 40 zł

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 2 razy dziennie.

  • No video selected.