6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Innowacja w oparciu o roślinne komórki macierzyste

Innowacja w oparciu o roślinne komórki macierzyste

Rewitalizujące serum Iwostin Perfectin Re-Liftin®

Laboratorium Iwostin, wpisując się w najnowsze trendy w kosmetyce, wzbogaciło profesjonalną serię Iwostin Perfectin® o Rewitalizujące serum Iwostin Perfectin Re-Liftin®. Formuła preparatu oparta jest o ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych, opracowany dzięki innowacyjnej technologii hodowli tkankowych. Skoncentrowane działanie anti-aging produktu zostało potwierdzone badaniami aplikacyjnymi.

Ekstrakty z roślinnych komórek macierzystych stanowią obecnie jedną z najnowszych rewolucji anti-aging w kosmetologii i medycynie estetycznej. Komórki pozyskiwane są z merystemów - miejsc, w których ulegają intensywnym podziałom przez całe życie, tworząc nowe organy. W obrębie tkanki twórczej roślin znajdują się tak zwane wierzchołki wzrostu. To w nich następuje proces wzrostu rośliny przez systematyczny podział komórek.

Do celów kosmetycznych komórki macierzyste roślin powielane są metodą mikrorozmnażania, polegającą na hodowli komórek in vitro w środowisku ciekłym. Do hodowli wykorzystuje się specjalne bioreaktory, zapewniające kontrolowane i najlepsze warunki wzrostu. Głównym celem kosmetyków z ekstraktem z roślinnych komórek macierzystych jest stymulowanie produkcji kolagenu, który odpowiada za jędrność i elastyczność skóry, a tym samym opóźnienie procesu starzenia. Jak pokazują badania, pomimo iż kobiety po 40. r.ż. nabierają coraz większego dystansu do własnego wyglądu, to pielęgnacja skóry twarzy wciąż pozostaje dla nich źródłem satysfakcji i przyjemności. Zależy im na zachowaniu młodego wyglądu jak najdłużej i byciu odbieraną jako kobieta nowoczesna, podążająca za trendami i dbająca o swój wygląd.[1]

Ze względu na swoje działanie anti-aging, ekstrakt z komórek macierzystych został zastosowany w nowym preparacie z profesjonalnej serii Iwostin Perfectin® - Rewitalizującym serum Iwostin Perfectin Re-Liftin®. Preparat zapewnia wielowymiarową kurację przeciwzmarszczkową, która dzięki precyzyjnie dobranym składnikom aktywnym, redukuje oznaki starzenia skóry, dając uczucie jędrności i elastyczności. Działanie preparatu zostało potwierdzone badaniami aplikacyjnymi, które wykazały:

  • widoczną redukcję zmarszczek u 95% badanych,
  • efekt liftingu, deklarowany przez 95% badanych,
  • rewitalizację skóry potwierdzoną przez 100% badanych kobiet.*

  *Na podstawie badań aplikacyjnych w Niezależnym Ośrodku Badawczym,
z udziałem kobiet od 35. roku życia. Efekt po 4 tygodniach stosowania.

Średnia cena detaliczna: ok. 60 PLN (30 ml). Finalna cena kształtowana jest na poziomie apteki.

 [1] Stosowanie preparatów opartych o formułę zabiegu dermatologicznego w pielęgnacji domowej, użytkowniczki dermokosmetyków 25-60 lat, badanie jakościowe, Ipsos, wrzesień 2015

  • No video selected.