6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Energetyczny makijaż na lato

Energetyczny makijaż na lato

Zapewnij sobie wakacyjny nastrój z nową kolekcją kosmetyków kolorowych Pacific Lights marki ARTISTRY™

Nie jest odkryciem, że wygląd wpływa na nastrój. Gdy wyglądasz dobrze, to tak się również czujesz. Zapewnij sobie wakacyjny nastrój z nową kolekcją kosmetyków kolorowych Pacific Lights marki ARTISTRY™ by Amway niezależnie do tego, gdzie jesteś i co robisz. Na plaży, w górach czy w biurze zawsze emanuj letnią energią.

Limitowana seria kolorowych kosmetyków Pacific Lights umożliwia stworzenie idealnego makijażu na lato. Kolekcja składa się z trzech produktów: błyszczyk do ust, zestaw cieni do powiek oraz puder do twarzy 3D. Wszystkie produkty są przeznaczone do każdego rodzaju cery, również skóry wrażliwej oraz są idealne do stosowania bezpośrednio na skórę lub jako produkty uzupełniające do innych kosmetyków.

ARTISTRY™ rozświetlający błyszczyk do ust

ARTISTRY™ rozświetlający błyszczyk do ust z kolekcji Pacific Lights w pięciu energetyzujących kolorach sprawia, że makijaż staje się bardziej wyrazisty i wyjątkowy. Paleta zawiera kolory odpowiednie do każdej pory dnia, sytuacji i miejsca.  Przejrzysty odcień Tropical idealnie nadaje się do podkreślenia ust podczas leniwych dni spędzonych na plaży, a radosne kolory Cherry lub Pink Grapefruit doskonale sprawdzą się podczas wieczoru w mieście. Jeśli chcesz zwrócić uwagę na swoje usta, podkreśl je wyrazistymi kolorami, takimi jak Citrus lub Wild Berry. Każdy błyszczyk ma delikatny smak mięty, co daje efekt poczucia świeżości.

Błyszczyk jest dostępny w zestawie z podświetlanym aplikatorem i lusterkiem. Wbudowane światełko wraz z lusterkiem pozwala na dokładne pokrycie ust błyszczykiem w ulubionym odcieniu w każdej sytuacji – nawet gdy jest ciemno.

Cena: 90,00 zł

 

Energetyczny makijaż na lato

ARTISTRY™ SIGNATURE COLOR zestaw cieni do powiek – SUNRISE

Komplet cieni do powiek składa się z palety czterech barw inspirowanych wschodem słońca, które w efektowny sposób podkreślą oczy. W składzie cieni znalazły się perły, które powodują odbicie refleksów światła, co dodaje energii i blasku oczom. Natomiast wosk z kwiatów lawendy chroni wrażliwe powieki.

Cena: 168,00 zł

Energetyczny makijaż na lato

ARTISTRY™puder do twarzy 3D - SUNKISSED

ARTISTRY™ Puder 3D składa się z pięciu letnich odcieni połyskujących tonów brązu, różu i złota, które mogą być stosowane pojedynczo lub w połączeniu ze sobą. Rozświetl twarz muśnięciem promieni słońca. Taki efekt zapewnia Puder 3D. Idealny produkt do zachowania letniego i świeżego wyglądu, tak jakbyś dopiero wróciła z wakacji. Niezależnie od pogody i pory dnia Puder 3D umożliwia uzyskanie promiennego, naturalnego wyglądu.

Cena: 117,00 zł

Wszystkie produkty ARTISTRY™ by Amway sprzedawane są wyłącznie za pośrednictwem dystrybutorów liczących ponad trzy miliony osób, które współpracują z Amway na całym świecie oraz obsługują również swoich klientów poprzez Internet, w Polsce także poprzez platformę internetową www.amway.pl

  • No video selected.