6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Naturalnie dla skóry od 1. dnia życia

Naturalnie dla skóry od 1. dnia życia

Nowa linia kosmetyków Emolium® PURE

Według najnowszych badań, aktualnie 40% Polaków interesuje się produktami ekologicznymi i naturalnymi, 41% czyta skład kosmetyków przed zakupem, zaś co trzecia osoba wybiera tego typu preparat dla swojej rodziny[1]. Jest to rosnący, bardzo widoczny trend, który w przyszłości dotyczyć będzie coraz większej liczby kategorii produktowych. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskiego konsumenta, marka Emolium wzbogaciła swoje portfolio w linię od 1. dnia życia Emolium® PURE, o biodegradowalnej, wegańskiej formule.

Emolium® PURE to kompleksowa „zielona pielęgnacja” dla osób, które cenią sobie ekologiczne rozwiązania i poszukują naturalnego wsparcia skóry dla całej rodziny. Preparaty linii zawierają pomiędzy 93 a 99% składników pochodzenia naturalnego wg normy ISO 16128. Emolium® PURE to proste składy i biodegradowalna formuła. Są hipoalergiczne, bezzapachowe, opracowane we współpracy z dermatologami i przebadane dermatologicznie. Opakowania produktów zrobione są z tworzywa pochodzącego w 50% z recyklingu.

 Kluczowe składniki: 

Olej makadamia - bogaty w witaminy i nienasycone kwasy  tłuszczowe, dzięki temu intensywnie nawilża, wspomaga regenerację oraz wykazuje działanie antyoksydacyjne.Skwalan - uzyskiwany z oliwek, jest też naturalnym składnikiem sebum w skórze, dlatego pełni funkcję ochronną przez czynnikami zewnętrznymi. Inulina - pozyskiwana z kwiatów cykorii wspiera mikrobiom skóry, który stanowi żywą tarczę ochronną skóry[2]. Dba o naturalną równowagę drobnoustrojów na skórze, którą może zakłócić m.in.: stosowanie doustnych antybiotyków, mydeł antybakteryjnych, czynniki środowiskowe czy nieodpowiednia odzież[3]Magnolia - ekstrakt z kory magnolii ma działanie antyoksydacyjne, działa łagodząco.

   

Emolium PURE krem dzięki składnikom aktywnym daje intensywnie i długotrwałe uczucie nawilżenia i komfortu. Koi i niweluje szorstkość skóry, pozostawiając ją miękką i gładką. Sposób użycia: należy nanieść cienką warstwę kremu na twarz i rozsmarować. Może być stosowany na okolice oczu. Pojemność: 75  ml, cena: ok. 37 zł. Cena ostatecznie kształtowana jest na poziomie apteki.

Emolium PURE emulsja do ciała intensywnie nawilża i zapewnia komfort skóry na cały dzień. Przywraca i wspiera równowagę mikrobiomu, który chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. Koi, daje efekt odżywienia skóry, pozostawiając ją miękką i gładką. Sposób użycia: należy nanieśc cienką warstwę emulsji na oczyszczoną i osuszoną skórę ciała i rozsmarować. Pojemność: 200 ml, cena: ok. 44 zł. Cena ostatecznie kształtowana jest na poziomie apteki.

Emolium PURE żel do mycia delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej naturalnego pH. Daje uczucie nawilżenia, otula i koi skórę. Sposób użycia: do oczyszczania skóry twarzy i ciała. Niwielką ilość preparatu należy nanieść na dłonie i rozprowadzić na zwilżonej skórze, a następnie delikatnie spłukać. Pojemność: 200 ml, cena: ok. 41 zł. Cena ostatecznie kształtowana jest na poziomie apteki.

 

[1] Naturativ, RAPORT Slow life w Polsce 2018, 38% Polaków deklaruje zakup kosmetyków naturalnych.

[2] Gliński Z., Kostro K. Mikrobiom – charakterystyka i znaczenie.

[3] Malinowska M., Tokarz-Deptuła B., MIKROBIOM CZŁOWIEKA.

  • No video selected.