6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

EISENBERG Massage Creme Lumiere

EISENBERG Massage Creme Lumiere

Stosować 1-2 razy w tygodniu. Rozgrzać niewielką ilość kremu w zagłębieniu dłoni. Rozprowadzać przez około 5 minut szerokimi ruchami na twarzy, szyi i dekolcie. Następnie, usunąć nadmiar kremu wacikiem nasączonym ulubionym tonikiem i nałożyć Kr emową Maseczkę Relaksującą.

PURE WHITE JEST OWOCEM WIELU LAT BADAŃ I ROZWOJU:
Innowacyjne formuły oraz zmysłowe tekstury zapewniają wyjątkowy komfort i nadzwyczajne efekty. Gama wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet, które coraz większą uwagę zwracają na to, by ich cera była jednolita, bez przebarwień i poszukują skutecznego działania anti-age. Działanie kosmetyków opiera się na niespotykanej synergii naturalnych składników takich jak Wyciąg z Kwiatów Stokrotki oraz Witamina C, które zostały połączone z Formułą Trio-Moléculaire® opatentowaną na całym świecie, wyłączną dla marki i odkrytą w wyniku badań EISENBERG. Oryginalna gama Pure White - 10 produktów - zostaje teraz uzupełniona siedmioma nowymi pielęgnacjami dostosowanymi do specyficznych problemów i niedoskonałości skóry. Rozszerzenie gamy  pozwala na stworzenie kompletnych rytuałów pielęgnacyjnych. Daje możliwość pełnego zadbania o każdy rodzaj skóry przy  wykorzystaniu nadzwyczaj skutecznych kosmetyków. Cera jest idealna, rozświetlona, jednolita i promieniejąca zdrowiem!

Twarz, Szyja i Dekolt Relaksuje - Odżywia
Rozpływająca się i nawilżająca tekstura, bogata w naturalne oleje roślinne połączone z Wyciągiem z kwiatów Stokrotki i Witaminą C, zapewnia chwilę czystego relaksu oraz intensywne działanie rozświetlające i antyoksydacyjne wyjątkowej pielęgnacji. Niezbędne uzupełnienie Kremowej Maseczki Relaksującej i wszystkich kuracji intensywnie rozjaśniających, dla uzyskania oczekiwanego efektu rozświetlenia cery.
- Testowany dermatologicznie, także na cerze azjatyckiej
- Bez perfum, bez barwników

75 ml/ cena: 299 PLN

Dostępne wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Agnieszka: Eisenberg Pure White Kremowy masaż rozświetlający ma gęstą, kremową, delikatną konsystencję. Jest wolny od zapachu. Jest wydajny. Wystarczy mała ilość, aby nanieść i zaaplikowac na twarz, szyję i dekolt. Produkt bardzo dobrze się wchłania. Świetnie wpływa na cerę. Rozświetla ją, odmładza, przy regularnym stosowaniu sprawia, że wygląda znacznie lepiej, na wypoczętą, zrelaksowaną. Bardzp polecam.

Share this product