6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

EISENBERG Correcteur Lumiere - Aktywator Rozświetlenia

EISENBERG Correcteur Lumiere - Aktywator Rozświetlenia

Rano i wieczorem, aplikować niewielką ilość miejscowo lub na całą twarz, szyję i dekolt, przed codzienną pielęgnacją z ochroną SPF. Zalecana regularna aplikacja w formie kuracji przez przynajmniej 2 miesiące.

PURE WHITE JEST OWOCEM WIELU LAT BADAŃ I ROZWOJU:
Innowacyjne formuły oraz zmysłowe tekstury zapewniają wyjątkowy komfort i nadzwyczajne efekty. Gama wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet, które coraz większą uwagę zwracają na to, by ich cera była jednolita, bez przebarwień i poszukują skutecznego działania anti-age. Działanie kosmetyków opiera się na niespotykanej synergii naturalnych składników takich jak Wyciąg z Kwiatów Stokrotki oraz Witamina C, które zostały połączone z Formułą Trio-Moléculaire® opatentowaną na całym świecie, wyłączną dla marki i odkrytą w wyniku badań EISENBERG. Oryginalna gama Pure White - 10 produktów - zostaje teraz uzupełniona siedmioma nowymi pielęgnacjami dostosowanymi do specyficznych problemów i niedoskonałości skóry. Rozszerzenie gamy  pozwala na stworzenie kompletnych rytuałów pielęgnacyjnych. Daje możliwość pełnego zadbania o każdy rodzaj skóry przy  wykorzystaniu nadzwyczaj skutecznych kosmetyków. Cera jest idealna, rozświetlona, jednolita i promieniejąca zdrowiem!

- Kremowe Serum do Twarzy
- Intensywny blask
- Zwalcza przebarwienia Intensywna kuracja z wyciągiem z kwiatów Stokrotki Pospolitej oraz Witaminą C aby zapobiec pojawieniu się plam pigmentacyjnych oraz przywrócić cerze blask i idealny wygląd. Witamina E zabezpiecza przed negatywnym wpływem światła i utlenianiem komórek. Wzmacnia rozjaśnienie cery, idealnie zapobiega zaburzeniom pigmentacyjnym. Efekty widoczne już po 3 tygodniach stosowania(1).
Testowany dermatologicznie, także na cerze azjatyckiej.

(1) Badania kliniczne przeprowadzone na grupie ochotniczek.

50ml/ cena:499 PLN

Dostępne wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Monika: Od kilku lat mam problem z przebarwieniami pojawiającymi się na mojej skórze szczególnie po lecie. Nauczyłam się już, aby latem używać kremu z silnym filtrem SPF50 oraz preparatów zapobiegających przebarwieniom, a po lecie, jeśli wystąpiły przebarwienia, od razu działać i używać preparatów wybielających miejscowo. Właśnie na istniejące przebarwienia zastosowałam przez ok. dwa miesiące preparat Eisenberg - Aktywator rozświetlenia. Zadziałał. Przebarwienie po miesiącu zaczęło znikać, a po dwóch miesiącach stało się praktycznie niewidoczne. Preparat zdecydowanie zaawansowany. Jest bez zapachu, o białym kolorze, gęsty. Bardzo szybko się wchłania, zatem zaraz po jego aplikacji można nakładać krem z filtrem. Opakowanie z pompką chroni zawartość i sprawia, że produkt może być bez parabenów. Bardzo dobry preparat.

Share this product