6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Efekt kontrolowanego nieładu

Efekt kontrolowanego nieładu

NOWOŚĆ! Bumble&Bumble Curl - linia kosmetyków do kręconych włosów

Zawadiacka burza sprężynek, aureola delikatnych fal jak na obrazie Boticcellego - te lśniące, puszyste, niepuszące się włosy stanowią inspirację do tworzenia wielu wymyślnych fryzur. Zapoznaj się z produktami Bb.Curl - nową kolekcją, służącą do wydobycia całego spektrum skrętów – od fal po serpentyny. Dzięki tym wielozadaniowym produktom kobiety o włosach kręconych mogą poskromić swoje loki, stylizując dowolną fryzurę.

Wzbogacone w HydraSculpt Blend™- mieszankę olejku brazylijskiego oraz polimeru decydującego o skręcie (nie znajdziesz lepszego nawilżania, naprawdę) produkty Bb.Curl mogą być łączone i dopasowywane tak, aby można było uzyskać zachwycający efekt - w przypadku każdego skrętu oraz każdej kobiety. Linia posiada formułę bez siarczanów, ftalanów oraz parabenów i zawiera absorbery promieni UV, chroniące przed przesuszeniem z powodu słońca.

Produkt Bb.Curl Shampoo jest łagodnym środkiem myjącym bez siarczanów przeznaczonym do wszystkich rodzajów kręconych włosów - to pierwszy krok do uzyskania wyraźnych skrętów bez efektu puszenia.

Produkt Bb.Curl Custom Conditioner jest wielofunkcyjną odżywką „trzy w jednym“. Zastosuj go po umyciu włosów szamponem w celu zapobiegnięcia splątaniu oraz puszeniu się włosów - jako odżywkę bez spłukiwania dla uzyskania gładkich, wyraźnych skrętów lub jeśli włosy są bardzo wysuszone, nie używaj szamponu, tylko umyj włosy odżywką w celu uniknięcia nadmiaru produktu oraz nawilżenia skrętów.

Produkt Bb.Curl Pre-Style/Re-Style Primer odżywa włosy i dodaje im energii. Po pierwszym jego użyciu włosy są rozplątane i nawilżone, co ułatwia ich stylizację. Po drugim użyciu (i kolejnych) tej bazy suche skręty zostają odżywione, uzyskując trwałość i intensywne nawilżenie.

Produkt Bb.Curl Defining Creme jest przeznaczony do różnego rodzaju loków - od fal po sprężynki. Ten krem, zastosowany przed użyciem suszarki czy dyfuzora, nadaje lokom gładkie wykończenie oraz elastyczność i powoduje, że są miękkie i nawilżone.

Produkt Bb.Curl Conditioning Mousse umożliwia uzyskanie wyraźnych, niepuszących się loków bez efektu sztywności. Zarówno w przypadku fal jak i sprężynek jego kremowa formuła zapewnia skrętom trwałość, a dzięki zawartej w całej linii mieszance olejku brazylijskiego odżywia i nawilża włosy.

Produkt Bb.Curl Anti-Humidity Gel-Oil jest żelem zapobiegającym puszeniu się włosów, który rozczepia i wydłuża skręcone loki. W przypadku skrętów od sprężynek po serpentyny formuła nadaje trwałość dzięki żelowej konsystencji oraz odżywienie i połysk dzięki zawartości olejków.

Dostępne w Perfumeriach Sephora.

  • No video selected.