6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

DR. BRANDT DNA transforming pearl serum

DR. BRANDT DNA transforming pearl serum

Linia DNA jest idealna dla każdego, kto zauważył u siebie oznaki starzenia się skóry i poszukuje szybkich i trwałych rezultatów.

Rozwiązanie problemu starzenia się komórek skóry wg. marki Dr. Brandt.

DNA to kod naszego życia, który determinuje to kim jesteśmy – zarówno to jak wyglądamy, jak i to jak się starzejemy. Najnowsze odkrycie Doktora Frederica Brandta, dermatologa o światowej renomie – bierze na cel przyczynę starzenia się na poziomie DNA.

W wyniku wieloletnich badań i postępu technologicznego powstały dwa kluczowe produkty linii Do Not Age (DNA): krem DNA time reversing cream oraz serum transforming pearl serum, które zwalczają błędy i uszkodzenia DNA a także niewydolne procesy dotleniania komórek skóry, postępujące wraz z procesami starzenia się. Za sprawą dwóch nowych produktów z linii Do Not Age Dr. Brandt odkrył nowy sposób walki z procesami starzenia się. Biorąc na cel przyczynę a nie tylko rezultaty Dr. Brandt atakuje źródło samych procesów starzenia się: DNA.

 “Linia Do Not Age reprezentuje nowe podejście marki Dr. Brandt do procesów starzenia się. Twoje DNA jest zaprogramowane. Dziś możemy rozszyfrować kod DNA w celu manipulacji procesami starzenia się skóry” – tłumaczy Dr. Brandt. “Rozpoczęliśmy przeciwstarzeniową rewolucję, która jest skierowana przeciw istniejącym objawom starzenia się ale również ma na celu przeciwdziałanie procesom starzenia się w przyszłości, poprzez “coaching” skóry.”

Formuła dwóch sztandarowych produktów z linii Do Not Age zawiera unikalny kompleks Juvenessence+ complex. Ich działanie skoncentrowane jest na trzech głównych funkcjach na poziomie komórkowym:

- Ochrona replikacji DNA i przedłużanie średniej długości życia komórek skóry;

- Przywrócenie funkcji metabolizmu skóry i poprawa jakości życia komórek skóry,

- Wzmocnienie struktury skóry.

Uniwersalne serum o działaniu przeciwstarzeniowym, opracowane przez Doktora Brandta w celu przywrócenia siły i witalności, a co za tym idzie zachowania młodziej wyglądającej skóry na dłużej. Formuła serum zawiera unikalny kompleks Juvenessence+ oraz wyjątkowy, innowacyjny system kapsuł : DuoPearl™, owoc pięcioletnich badań i sześciu patentów. Tworzone pojedynczo perły łączą w sobie fazy hydrofilowe i lipofilowe dla wysokiej efektywności i trwałości składników. W ostatniej chwili duo-perły uwalniają moc działania przeciwstarzeniowego kompleksu Juvenessence+, minimalizując efekty komórkowego starzenia się. Przy każdej aplikacji z perły uwalnia się idealna dawka składników, dając rewelacyjny rezultat! Formuła kosmetyku pomaga zwalczać efekty starzenia się skóry i przedłużyć życie oraz wzmocnić energię komórek skóry. Zmarszczki są wygładzone, struktura skóry udoskonalona a kontur twarzy przywrócony. W okresie 28 dni* serum Do Not Age znacząco poprawia jakość skóry. Jest ona lepiej nawilżona, jędrniejsza, zliftingowana, gładsza, świetlista i zrewitalizowana. Prawdziwie uniwersalny kosmetyk do pielęgnacji – serum DNA – może zostać włączony do każdej rutyny pielęgnacyjnej, optymalizując jej efekty. Serum jest odpowiednie dla skóry w każdym wieku.

*Rezultaty testu naukowego przeprowadzonego na grupie 25 podmiotów przez okres 28 dni stosowania DNA transforming pearl serum dwa razy dziennie.

40ml/ cena: 559 PLN

Dostępny wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Kasia: Serum Do Not Age od dr. Brandt to prawdziwa gwiazda wśród serum! Stosowała go nawet Madonna! Niesamowity wygląd tysiąca pereł z serum. Przy aplikacji uwalniany jest aktywny kompleks z pojedynczej perły. Tak zaawansowana technologia opakowania jest potrzebna do wysokiej jakości serum i jego składników aktywnych. Stosowałam i stosuję nadal to serum od końca zeszłego roku, czyli ponad pół roku. Efekty naprawdę są widoczne. Owal twarzy wyraźnie się polepsza, skóra jest ujędrniona, zmarszczki wygładzają się, cera jest rozświetlona, podobno wyglądam na 10 lat mniej. Do opakowania dołączona jest instrukcja nakładania produktu, aby kuracja była maksymalnie skuteczna. Producent przekazał nam pełną wiedzę, aby w jak największym stopniu wykorzystać pełne atuty serum. Absolutne 5 gwiazdek. Cena w zupełności uzasadniona. Świetny produkt i polecam.

Share this product