6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

DISCOVER ORIGINS

DISCOVER ORIGINS

Nowa marka - wkrótce w Perfumeriach Sephora

Pozyskiwane z natury. Potwierdzone naukowo.

Od momentu powstania firmy w 1990 roku, przedstawiciele Origins przetrząsają ziemię, aby odkryć najbardziej skuteczne rośliny i wykorzystują swoje składniki o niezwykłej mocy, do tworzenia wysokowydajnych, naturalnych produktów do pielęgnacji skóry. Proces ten pozwolił Origins zwrócić się do natury po inspirację i do nauki po potwierdzenie.

Rygorystyczny proces identyfikacji składników firmy Origins zaczyna się na długo przed laboratorium. Po znalezieniu tych niezwykłych składników z całego świata, są one następnie testowane w Origins pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Korzyści z ekstraktów roślinnych są analizowane i badane, by zapewnić, że jedynie najczystsze i najbardziej skuteczne składniki są wybierane dla celów testowych. Następnie Origins idzie o krok dalej, poprzez izolowanie elementów o najsilniejszym działaniu z każdego składnika i wykorzystuje udoskonalone, oraz oczyszczone ekstrakty z najbardziej aktywnych składników.

Od rośliny do formuły

  • Weryfikacja: Z ponad 600 składników roślinnych, które co roku bada Origins tylko kilkanaście wybiera się do ewentualnego wykorzystania w formułach produktów.
  • Identyfikacja: Unikalne cechy każdej rośliny są „skanowane” ze szczegółowym profilem chemicznym i analizą składu genetycznego składników oraz ich aktywnością.
  • Tworzenie i oczyszczanie: Najbardziej aktywne składniki roślin są izolowane i mieszane. Następnie surowy ekstrakt jest udoskonalany i poddawany wieloetapowemu procesowi oczyszczania, zgodnie z przyjaznymi naturze standardami oraz praktykami.
  • Testowanie: Produkty muszą przejść serie rygorystycznych testów klinicznych, które mają naukowo udowodnić ich bezpieczeństwo i skuteczność.

Eko-świadomość

Origins jest marką, której społecznie świadome zaangażowanie w naszą planetę oraz jej mieszkańców jest częścią DNA marki. Poprzez programy recyklingowe Plant-A-Tree i „Return To Origins” firma Origins rozwija swoje zaangażowanie w tematykę dotyczącą naszej planety.

  • Plant-A-Tree (Zasadź drzewo): W 2009 roku w ramach partnerstwa z organizacją American Forests realizującą program Global ReLeaf ™ firma Origins rozpoczęła kampanię Plant-A-Tree. Poprzez sadzenie drzew na całym świecie, Origins pomaga rekultywować obszary uszkodzone przez pożary, na których zniszczone zostało naturalne środowisko, pomaga także w oczyszczaniu powietrza i wody. Od momentu rozpoczęcia tej skutecznej kampanii firma Origins pomogła zrealizować globalne projekty zalesiania, przyczyniając się do zasadzenia ponad 500 tysięcy drzew na całym świecie. Ostatnio firma Origins wsparłaekosystemy leśne w okolicach meksykańskiego siedliska motyli monarchy oraz rewitalizację zanikających namorzyn na Filipinach, które zapewniają ochronę wybrzeża i stanowią źródło utrzymania dla społeczności lokalnych.
  • Program recyklingowy „Return to Origins”: Pierwszy w swoim rodzaju program recyklingu kosmetyków „Return to Origins”, rozpoczęty w 2009 roku, polega na przyjmowaniu wszelkich pustych opakowań po kosmetykach niezależnie od marki we wszystkich sklepach Origins, oraz w domach towarowych przy stoiskach Origins. Od początku programu firma Origins zebrała około 11 tys. kg opakowań kosmetycznych.

Sklepy concept store oparte na odkrywaniu

Firma Origins powstała przy założeniu otwartej sprzedaży, zakupów kosmetycznych bez barier. W 2014 roku marka zaprezentowała pierwszy interaktywny concept store oparty na modelu zakładającym odkrywanie, by zaoferować klientom bardziej nowoczesne podejście i interesujące doznania.

Ten nowy sposób sprzedaży detalicznej pozwala zabrać klienta w „podróż z przewodnikiem”, umożliwia odkrywanie i eksplorację. Klienci mogą przetestować produkty zapewniające określone korzyści, co pozwala przenieść opowieści o naturalnym pozyskiwaniu składników oraz naukowym potwierdzeniu ich właściwości do prawdziwego życia w sposób interaktywny. Nowy model skupia się na eksploracji i podróży do źródeł wyjątkowych i specjalnych składników na całym świecie. Studia i laboratorium, gdzie identyfikuje się, bada i formułuje najnowsze, wysoce skuteczne innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry. Konsumenci są zaproszeni do wewnątrz w celu zbadania składników, mieszanek olejków eterycznych i informacji o produkcie znalezionych w słoikach, by odkryć rygorystyczne testy i klinicznie potwierdzone rezultaty pielęgnacji skóry dzięki formułom ze znakiem Origins; a jest to możliwe poprzez aktywne uczestnictwo w podróży „od rośliny do formuły”.

  • No video selected.