6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Chroń swoje włosy przed słońcem!

Chroń swoje włosy przed słońcem!

Słońce… tak długo wyczekujemy pierwszych, letnich promieni by odsłonić trochę więcej swojego ciała. Stajemy się weselsi, a na naszej twarzy częściej pojawia się uśmiech. Jednak poza dobroczynnymi właściwościami słońca, są też pewne negatywne aspekty jego działania.

Nie możemy zapominać, że słońce, którego tak pragniemy latem, emituje szkodliwe promienie UV. Nadmierna ekspozycja może uszkodzić naturalną, zewnętrzną barierę ochronną naszych włosów. Poważne zagrożenie dla ich kondycji stanowi połączenie słońca z wodą morską i wiatrem, wnikające do wnętrza pasm niszczą korę i osłabiają struktury keratynowe. Dlatego do codziennej pielęgnacji powinniśmy włączyć kosmetyki, które wesprą je w tym trudnym czasie. Bez odpowiedniej ochrony, nasze włosy po lecie staną się przesuszone, szorstkie i bez życia.

Aby temu zapobiec jak najszybciej powinnyśmy włączyć prawidłową pielęgnację w okresie wakacyjnym. Jeśli chcemy cieszyć się blaskiem i zdrowym wyglądem włosów po lecie zacznij używać kremu do włosów, np. Naturtint krem CC.

Produkt idealny

Zawarty w nim wyciąg z baobabu w naturalny sposób chroni i odżywia włosy, ponadto jest aktywnym kompleksem hamującym proces starzenia. To dość ważne latem, ponieważ promienie UV wpływają na starzenie się nie tylko naszej skóry, ale i włosów… Doskonale je pielęgnuje, nadaje blask, witalność i objętość. Krem CC intensywnie regeneruje, przedłuża trwałość koloru oraz ogranicza proces starzenia się włosów. Chroni także przed zanieczyszczeniami oraz wysokimi temperaturami, dodatkowo wzmacnia włosy i odbudowuje naturalną keratynę. Hydrolizowane białko pszenicy ogranicza łamliwość włosów oraz dodaje objętości. Hydrolizowany wyciąg z grochu działa naprawczo, a słonecznikowa woda kwiatowa jako przeciwutleniacz neutralizuje działanie wolnych rodników.

Jak go stosować?

Zawsze, kiedy czujesz, że Twoje włosy tego potrzebują. Krem CC Naturtint nie wymaga spłukiwania - możesz wmasować odrobinę kremu w dowolnym momencie dnia i pozostawić do wyschnięcia lub zastosować od razu po umyciu w osuszone ręcznikiem włosy. Rozprowadzić na całej długości, rozczesać, a następnie wysuszyć.

  • No video selected.