6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

CELLU FREE 2

CELLU FREE 2
Opis na Zajawce

Suplement diety

CELLU FREE 2 suplement diety to najwyższej jakości preparat, zawierający innowacyjny kompleks CELLU LIMIT, oparty na 5 substancjach, które - przy prowadzeniu zdrowego trybu życia – utrudniają powstawanie cellulitu – dolegliwości metabolicznej zwanej także „skórką pomarańczową”. L-karnityna odgrywa ważną rolę w procesie przemian energetycznych tłuszczów. Stosowanie L-karnityny wraz z prowadzeniem zdrowego trybu życia usprawnia proces odchudzania. Jej obecność zapobiega efektowi jo-jo i chroni przed problemami skórnymi mogącymi pojawić się w związku z odchudzaniem. Suplementacja diety kwasem CLA, poprzez jego działanie termogeniczne, wpływa na redukcję tłuszczu zapasowego oraz poprawia witalność organizmu. Stosując systematycznie kwas CLA przez dłuższy okres można uzyskać zmianę masy ciała. Ekstrakt z morszczynu wspomaga przemianę materii, bioflawonoidy cytrusowe, wraz ze zdrowym sposobem odżywiania, przyczyniają się do wzrostu zdolności antyoksydacyjnych organizmu. Chrom pełni istotną rolę w prawidłowym metabolizmie cukrów i tłuszczów.

Należy stosować dwie kapsułki CELLU FREE 2 dwa razy dziennie w trakcie lub po posiłku popijając je wodą.

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: 4 kapsułki.

Skład zalecanej dziennej porcji:

Składnik Zawartość w 4 kapsułkach % ZDS*
Kwas linolowy (CLA) 680 mg **
L – karnityna 340 mg **
Suchy ekstrakt z plechy morszczynu pęcherzykowatego 150 mg **
(standaryzowany na zawartość naturalnego jodu) (150 μg jodu) (100)
Kompleks bioflawonoidów cytrusowych 12 mg **
Chrom 40 μg **


* ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie
** brak ustalonej normy Zalecanego Dziennego Spożycia

Ostrzeżenie: Nie przekraczać zalecanego dawkowania. Nie stosować w przypadku alergii na któryś ze składników preparatu. Składnikiem preparatu jest naturalny jod, dlatego osoby ze schorzeniami tarczycy i przyjmujące leki przeciwzakrzepowe mogą stosować CELLU FREE 2 tylko po konsultacji z lekarzem. Niewskazane jest przyjmowanie preparatu podczas ciąży, w okresie karmienia piersią.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Składniki suplementu diety CELLU FREE 2 wywierają korzystny wpływ na jędrność, elastyczność i gładkość ud, bioder i pośladków.

Najlepsze efekty zapewnia stosowanie pielęgnacji dermokosmetykiem CELLU FREE 1 w połączeniu z aktywnością ruchową i suplementem diety CELLU FREE 2.

60 kaps. ml

Share this product