6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Cellu-Cup

Cellu-Cup

NOWOŚĆ! Cellu-cup wyłącznie w Sephora!

Cellu-cup to mały, silikonowy przyrząd do masażu – całkowicie manualny (nie wymagający zasilania), który pozwala na wykonywanie masażu techniką „zasysania i rolowania skóry”, stosowaną w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, w zaciszu własnego domu.

Po wypuszczeniu powietrza z Cellu-cup, umieść przyrząd na partii skóry wymagającej zabiegu (po nałożeniu olejku do masażu lub namydleniu skóry pod prysznicem). Skóra będzie automatycznie zassana.

Poprzez działanie mechaniczne Cellu-cup wywołuje lipolizę (rozpad komórek tłuszczowych w ciele) i niweluje skórkę pomarańczową w epidermie. Przyrząd jest odpowiedni do każdego typu cellulitu (tłuszczowego, wodnego, mieszanego lub włóknistego). Niezniszczalny i samowystarczalny Cellu-Cup wyruszy z Tobą w każdą podróż!

Cellulit powoduje gromadzenie się komórek tłuszczowych. Masaż przyrządem Cellu-cup rozbija tkankę tłuszczową a przy regularnych zabiegach stopniowo obkurcza komórki tłuszczowe, które są następnie uwalniane i pożytkowane przez organizm. Nadmiar tłuszczu przetwarzany jest w energię. Zachodzą procesy lipolizy (usuwania tłuszczu). Skóra odzyskuje sprężystość i elastyczność.

Cena: 79,00 PLN

Przyrząd do masażu Cellu-Cup będzie dostępny wyłącznie w Sephora.

  • No video selected.