6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Błyskawiczna regeneracja skóry

Błyskawiczna regeneracja skóry

NOWOŚĆ! Maseczki Lirene BEAUTY SOLUTIONS i DERMAL THERAPY

Przed wielkim wyjściem, w chwili relaksu i na co dzień – zawsze, kiedy skóra potrzebuje błyskawicznej odnowy warto zafundować jej dodatkowy „zastrzyk regenerujący” w postaci intensywnej maseczki.

Dlatego eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali dwie nowe linie maseczek: BEAUTY SOLUTIONS - adresujące najważniejsze potrzeby konsumentek oraz DERMAL THERAPY - inspirowane zabiegami kosmetycznymi, które można wykonać w domu. Dzięki skoncentrowanej dawce substancji aktywnych, nowe maseczki Lirene nawilżają, odżywiają i działają przeciwzmarszczkowo, w efekcie błyskawicznie poprawiając wygląd skóry.

Dla wielu współczesnych kobiet pielęgnacja to rytuał, któremu chętnie oddają się w zaciszach gabinetów kosmetycznych i w domu. Używają nie tylko podstawowych kosmetyków oczyszczających i kremów - chętnie sięgają po dodatkowe wsparcie w postaci maseczek, które nie tylko błyskawicznie wygładzają zmarszczki czy odżywiają skórę, ale też pozwalają na chwile przyjemności i relaksu podczas domowych rytuałów SPA. Maseczki znane są bowiem z szybkiego i widocznego działania, które wynika z wysokiej zawartości składników aktywnych.

Dr n. biol. Karolina Bazela, Kierownik Laboratorium Naukowego Lirene o maseczkach: Receptura maseczek jest opracowana tak, by zapewnić szybką i spektakularną poprawę kondycji skóry. Gdy nałożymy na twarz maseczkę, skóra wchłania koktajl składników aktywnych. Składniki te działają na głębsze warstwy naskórka intensywnie nawilżając i regenerując, a także na jego powierzchnię - wygładzając i poprawiając koloryt cery.

Wiedząc, jak ważne dla odpowiedniej pielęgnacji skóry są intensywne kuracje w postaci maseczek do twarzy, eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali dwie nowe linie:

- BEAUTY SOLUTIONS to 2 peelingi oraz 3 maseczki odpowiadające na najważniejsze potrzeby kobiet w obszarze pielęgnacji. Specjalnie dobrane składniki aktywne, takie jak wiśnia z Barbados, biała perła, kwas foliowy czy migdałowy oraz witaminy, odpowiadają za poprawienie gęstości skóry, redukcję zmarszczek, głębokie nawilżenie czy ukojenie zmęczonej cery. Wygodne, jednorazowe opakowania zapewniają komfort stosowania, podczas gdy wyraźne kolory pomagają odróżnić maseczki i dobrać wariant odpowiedni do potrzeb skóry.

- DERMAL THERAPY to linia zainspirowana zabiegami kosmetycznymi, które można wykonać samodzielnie w domu. W linii znajdziemy innowacyjne dwukomorowe kosmetyki: FILLER & LIFTING: hialuronowy wypełniacz + maska liftingująca, który spektakularnie wypełnia zmarszczki i poprawia napięcie skóry, SKIN DETOX: maska glinkowa, która doskonale oczyszcza i działa detoksykująco oraz MEZZO COLLAGEN – dwustopniowy zabieg, który poprawia elastyczność skóry, widocznie odmładzając wygląd twarzy.

WARTO PAMIĘTAĆ:

  • Przed nałożeniem maseczki należy odpowiednio przygotować skórę, dokładnie oczyszczając ją i stosując peeling do twarzy. Dzięki temu pory zostają oczyszczone, a substancje aktywne wchodzące w skład maseczki mogą wniknąć w głębsze warstwy skóry.
  • Maseczkę warto nałożyć na twarz wieczorem – skóra bowiem szybciej przyswaja składniki aktywne podczas nocnej regeneracji.
  • No video selected.