Arrow
Arrow
Shadow
ArrowArrow
Slider

BIODERMA White Objective Serum

BIODERMA White Objective Serum
Opis na Zajawce

Intensywne serum na noc.

Plamy pigmentacyjne,
Przebarwienia posłoneczne i po solarium,
Przebarwienia hormonalne - ostuda,
Przebarwienia po mechanicznych uszkodzeniach skóry lub schorzeniach.

WATER (AQUA), ALCOHOL DENAT., GLYCOLIC ACID, SODIUM HY- DROXIDE,
ASCORBYL GLUCOSIDE, BUTYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, LYSINE
AZELATE, ANDROGRAPHIS PANICULATA LEAF EXTRACT, GLYCYRRHIZA
GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, HEXAPEP-TIDE-2,
RHAMNOSE, MANNITOL, XYLITOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, AMMONIUM ACRYLOYL DIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POLYSORBATE 20, SODIUM METABISULFITE

W opakowaniu White Objective Sérum znajduje się produkt oraz ampułka z witaminą C. Przed pierwszym użyciem należy je połączyć. To rozwiązanie zapobiega utlenianiu i zapewnia maksymalną skuteczność wszystkich aktywnych składników.

Należy nakładać White Objective Sérum wieczorem na twarz i szyję po oczyszczeniu skóry. Po zastosowaniu White Objective Sérum można nałożyć krem zwyczajowo stosowany na noc. Należy unikać nakładania na skórę wokół oczu. Po nałożeniu może pojawić się krótkotrwałe uczucie mrowienia, szczególnie na skórze wrażliwej. White Objective Sérum w niewielkim stopniu może zmieniać kolor. To normalne zjawisko jest związane z obecnością stężonych składników, gwarantujących optymalną skuteczność. Podczas stosowania White Objective Sérum konieczna jest wysoka fotoprotekcja na dzień.

White Objective® jest pierwszą serią redukującą przebarwienia i zapobiegającą ich ponownemu powstawaniu, działającą podczas czterech głównych faz pigmentacji skóry.

1.WHITE OBJECTIVE® OGRANICZA POBUDZANIE MELANOCYTÓW (INDUKCJA)

  • Skuteczny system filtrów chemicznych chroni przed działaniem promieni UVA i UVB, które początkują proces melanogenezy
  • Andografolid i melanostatyna ograniczają indukcję melanogenezy przez mediatory

 2.WHITE OBJECTIVE® ZMNIEJSZA PRODUKCJĘ MELANINY W MELANOCYTACH (SYNTEZA)

  • Dwa składniki aktywne (Glabrydyna i Azelainian lizyny) hamują wydzielanie tyrozynazy – podstawowego enzymu odpowiedzialnego za syntezę melaniny

 3.WHITE OBJECTIVE® ZAPOBIEGA PRZEPŁYWOWI MELANINY DO KERATYNOCYTÓW (DYSTRYBUCJA)

  • Witamina PP zmniejsza przepływ zawierających melaninę melanosomów do keratynocytów i w ten sposób ogranicza pojawianie się przebarwień na powierzchni skóry

 4.WHITE OBJECTIVE® USUWA ISTNIEJĄCĄ MELANINĘ (WPROWADZENIE)

  • Stabilna pochodna witaminy C (Glukozyd askorbylowy), uwalniana progresywnie     w czasie długotrwałego działania, usuwa nagromadzoną w naskórku melaninę

         Działanie złuszczające ma również kwas glikolowy przyspieszający usuwanie komórek.


Serum
zapobiega ponownemu powstawaniu przebarwień - zawiera opatentowany kompleks PATENT W.O.®  oraz substancje aktywne andrografolid, melanostatyna, glabrydyna, witamina PP, azelainian lizyny.

Redukuje istniejącej melaniny, dzięki zawartości witaminy C. 

Przyspiesza eliminację istniejącego barwnika poprzez łagodne działanie złuszczające - zawiera 12 % kwas glikolowy.


Opakowanie z pompką.

30 ml

Cena ok. 160 PLN

TEST REDAKCJI

Marta: Na początku tej wiosny pojawiły mi się przebarwienia skóry. Bardzo mnie to zdziwiło, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tego typu problemami. Ten problem zwrócił moją uwagę na możliwości kosmetyków wybielających. Dziś wiem, że trzeba używać wysokiej ochrony przeciwsłonecznej (no cóż opalenizna na heban już nie dla mnie) i zaczęłam stosować kremy przeciw przebarwieniom.

BIODERMA White Objective Serum to jeden z najciekawszych produktów, jaki poznałam z tej kategorii. Zapewnia kompleksowe i szerokie spektrum działania. Zapobiega powstawaniu nowych przebarwień, dzięki składnikom aktywnym. Redukuje istniejące już przebarwienia, bo zawiera aktywną witaminę C i kwas glikolowy o stężeniu 12%. Działania kwasu glikolowego nie musisz się obawiać, oczywiście wcześniej należy wykonać próby, ale jest to bezpieczne stężenie do stosowania w domu.

W opakowaniu znajdziesz butelkę z pompką oraz ampułkę z aktywną witaminą C. Przed pierwszym użyciem należy otworzyć ampułkę i wsypać witaminę C do butelki. Takie rozwiązanie świadczy, że producent bardzo dba o zapewnienie maksymalnej efektywności działania witaminy C. Po wymieszaniu, należy na początku wykonać próby i stopniowo zwiększać czas pozostawiania preparatu na skórze. Następnie stosuje się serum na noc, najlepiej codziennie, a następnie można zastosować dowolny krem.

Serum ma płynną konsystencję. Początkowo czułam delikatne szczypanie po aplikacji serum, ale z czasem ono ustąpiło. Zapewne, skóra przyzwyczajała się do skoncentrowanych składników aktywnych. Preparat stosuję codziennie od dwóch tygodni. Podejrzewam, że wyraźne efekty wybielające pojawią się po około miesiącu stosowania. Teraz obserwuję delikatne zniwelowanie koloru przebarwienia i nie wybarwia się ono dalej oraz nie powstają też nowe przebarwienia, zatem serum działa. Polecam.

 

 

Share this product