6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

BIODERMA Atoderm Prèventive

BIODERMA Atoderm Prèventive
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Odżywczy krem wzmacniający ochronną barierę skóry.

Trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz ogranicza dostęp alergenów – kompleks Lipigenium®, który wraz z estrami cukrowymi tworzy patent SKIN BARRIER THERAPY®. Estry cukrowe regulują florę saprofityczną skóry, a kompleks wazelinowo-glicerynowy natychmiast nawilża. Preparat spowalnia proces postępującego wysuszenia skóry, przywraca skórze poczucie komfortu. Nie zawiera parabenów. Formuła delikatnie perfumowana, hipoalergiczny.

WSKAZANIA:

  • Skóra sucha i bardzo sucha
  • Predyspozycje genetyczne do wystąpienia Atopowego Zapalenia Skóry (jeśli jedno lub oboje rodziców ma ATOPIĘ)
  • Sucha skóra niemowląt, dzieci i dorosłych

SPOSÓB UŻYCIA:

Nałożyć krem raz lub dwa razy dziennie na oczyszczoną i delikatnie osuszoną skórę (najlepiej przy użyciu ABCDerm Moussant).

Pojemność: 200 ml – sugerowana cena 44,90 zł

Preparaty Bioderma dostępne są wyłącznie w aptekach.

TEST REDAKCJI

Majka: BIODERMA Atoderm Prèventive – Mam skórę skłonną do silnego przesuszania się, szczególnie w takim okresie jak teraz, czyli grzewczym. Balsam stosuję na całe ciało od trzech tygodni. Działa bardzo dobrze. Zdecydowanie mogę przyznać, że to dermokosmetyk z górnej półki o w pełni profesjonalnym działaniu. Z moją skórą radzi sobie doskonale - normalizując ją. Dodatkowo działanie balsamu Bioderma sprawdziłam w warunkach ekstremalnych. Podczas domowych porządków przedświątecznych, bardzo zniszczyłam sobie dłonie. Niby używałam rękawiczek ochronnych, ale moje dłonie potwornie się wysuszyły, aż widać na nich było białą łuskę. Zwykłe kremy do rąk nie pomagały, oliwka również nie pomagała. Balsamu Bioderma użyłam dosłownie dwa razy i rzeczywiście odczułam znaczącą ulgę. Teraz dłonie przywróciłam do stanu wypielęgnowanego, ale to tylko zasługa tego balsamu. Bardzo polecam.

 

Share this product