6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

BELL HYPOAllergenic 030

BELL HYPOAllergenic 030

Hypoalergiczny pojedynczy cień do powiek

Kolekcja cieni hypoalergicznych stworzona specjalnie dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe.

Specjalny proces otoczkowania pigmentów estrami oleju jojoba nadaje formule cieni kremową, niezwykle przyjemną w aplikacji konsystencję, jednocześnie zapobiegając ich obsypywaniu. Estry jojoba mają również właściwości  nawilżające, podobne do ludzkiego sebum.  Lekka formuła produktu oraz odpowiednia adhezja sprawiają, że cienie nie obciążają powiek, a jednocześnie są  trwałe i nie gromadzą się w ich załamaniach. Cienie są bezzapachowe, nie zawierają alkoholu ani syntetycznych barwników. Produkt może być stosowany przez osoby o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe.

Zawierają wit. C i E.

Cienie z serii HYPOAllergenic pozwalają uzyskać trwały i  jednolity kolor oraz zapewniają perfekcyjny hypoalergiczny makijaż przez wiele godzin.

Cena: 11 PLN

TEST REDAKCJI

Paulina: Bell Hypoallergenic no 30 - cień do powiek o ładnym odcieniu szarości, ma ładny zapach :). Wygodne opakowanie. W środku jest aplikator w śmiesznym, takim zakręconym, kształcie. Aplikator mógłby być troszkę dłuższy, żeby łatwiej nakładać cień, ale wiadomo, że opakowanie ma swoje ograniczenia. Generalnie cień jest daje delikatny efekt i idealnie sprawdza się jako elegancki odcień do makijażu na co dzień, np. do pracy. Cień na powiekach utrzymuje się długo, nie rozmazuje się, ani nie wałkuje. Odpowieni dla wrażliwców, do których się zaliczam, nie uczula. Jest godny polecenia.

Share this product