6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

BECCA Backlight Priming Filter Baza rozświetlająca

BECCA Backlight Priming Filter Baza rozświetlająca

Backlight zachowuje się na skórze, jak filtr w aparacie, malując na twarzy rozproszone miękkie światło i tworząc blask, który pozwala twojej cerze wyglądać promiennie, zdrowo i naturalnie. Można go używać solo, pod podkład w strefie T lub nakładać na całą twarz. Polecany jest do tłustej i mieszanej, ale odpowiedni również dla innych rodzajów skóry.

Koryguje niedoskonałości, wygładza cerę i nadaje jej promienny połysk. Backlight Priming Filter tworzy genialny podkład pod twój makijaż, przedłużając jego trwałość od rana do wieczora. Zawiera formułę trzech pereł filtrujących światło. Zblendowane, tworzą jedyny w swoim rodzaju fluid wagi piórkowej porównywalny z błyskawicznym filtrem z Instagrama, który optycznie zamienia skórę w gładkie tło. A jednocześnie, zawarta w nim formuła wzbogacona witaminą E, robi coś więcej - uelastycznia skórę, dzięki czemu zmarszczki, bruzdy i linie stają się mniej widoczne.

cena:139 pln

Dostępne w perfumerii Sephora.

TEST REDAKCJI

Beata: Baza rozświetlająca BECCA bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, nie warzy się, świetnie nawilża i wyrównuje kolor. Stosuję ją na krem lub solo. Sprawdza się za każdym razem. W reakcji z podkładami, również wytestowałam ją pod wiele z nich. Zarówno były to podkłady lekkie - nawet typu BB, jak i ciężkie mocno kryjące. W każdym z przypaków dobrze się sprawdzała. Zbyt ciężkim dodawała lekkości, a lekkim podkładom pięknego rozświetlenia. Ma jeszcze dwie zalety, choć nie tak ważne, jak te powyższe. Piękny zapach i świetne opakowanie. Miłośniczkom baz przypadnie do gustu, a tym które nigdy baz nie używały, zawiesi naprawdę wysoko poprzeczkę jakościowej bazy. Polecam.

 

Share this product