6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

APOT.CARE

APOT.CARE

NOWOŚĆ! APOTCARE - Rewolucyjne, bezpieczne dla oczu, serum wzrostu rzęs i brwi.

Stworzony przez grupę Francuskich Oftalmologów, OPTILASH wykorzystuje ekskluzywną formułę własną, która dostarcza efektywne lecz nie podrażniające sposoby na przyspieszenie wzrostu rzęs. Ta rewolucyjna formuła może zmienić rzęsy czasie tak krótkim jak 4 tygodnie.

APOT.CARE znany jest z innowacyjnej pielęgnacji na poziomie kosmeceutycznym,  oraz preparatów do rzęs i brwi. Marka, początkowo obecna w luksusowych SPA i instytutach dermatologicznych, dziś znajduje się w ponad 30 krajach.

OPTILASH to wysoce efektywne serum, aby szybko poprawić długość, gęstość i kondycję rzęs. Jego innowacyjna formuła stworzona przez Francuskich okulistów nie zawiera prostaglandyny, dzięki czemu zapewnia absolutne bezpieczeństwo. Rezultaty są klinicznie udowodnione i widoczne po 28 dniach: rzęsy rosną dłuższe, pełniejsze i mocniejsze. Odkryj naturalne piękno Twojego spojrzenia dzięki 3 mechanizmom działania OPTILASH: komórkowej stymulacji wzrostu rzęs (Polypeptides P226 ®),osadzenia i grubości rzęs (Optiwide Complex ®) i pielęgnacji rzęs (kwas hialuronowy, pantenol, biotyna).

Do czego zostało stworzone:

Bezpieczna alternatywa dla preparatów przyspieszających wzrost rzęs, OPTILASH stworzyła grupa Francuskich Okulistów dzięki serii testów klinicznych. Rewolucyjne rezultaty udowadniają, że OPTILAH zmienia rzęsy, czyniąc je dłuższe, bardziej gęste, mocniejsze, i zdrowsze, w tak krótkim czasie jak cztery do ośmiu tygodni.

Moc intensywnego połączenia innowacyjnych polipeptydów i kompleksu Optiwide (formuła własna) potwierdzono naukowo: aktywuje mieszki rzęs i wspiera naturalny wzrost zachwycających rzęs. Działanie opatentowanej formuły medycznych ekstraktów, udowodniono naukowo – minimalizuje wypadanie rzęs i wzmacnia ich naturalny wzrost.

Formuła WOLNA OD:

- Parabenów, Siarczanów, Ftalanów

- Prostaglandyny lub pochodnych Prostaglandyny

- Pochodnych Hormonów

Bezpieczna formuła odpowiednia dla kobiet w ciąży i kobiet w trakcie chemioterapii.

WYNIKI BADAŃ:

Badania kliniczne pokazują, efekty po 28 dniach, aż do:

+ 66% wzrostu rzęs

+ 40% objętości rzęs

Niezależne testy produktów upiększających :

- 100%:          ogólna poprawa wyglądu rzęs

- 94% :           poprawa objętości rzęs

- 89% :           poprawa wyglądu długości rzęs

- 92% :           poprawa wyglądu gęstości rzęs

- 0% :             podrażnienie

WSKAZÓWKI UŻYCIA:

Wstrząsnąć mocno przed użyciem. Nakładać 2 razy dziennie (rano i wieczorem) na skórę wzdłuż linii nasady rzęs. Poczekać, aż preparat całkowicie wyschnie, przed aplikacją OPTIGLOSS, eyelinera lub tuszu do rzęs. OPTILASH jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe, okulary i dla osób o wrażliwych oczach.

 

OPTILASH - EYELASH GROWTH INTENSIVE SERUM

Made in France

Pojemność - 5 ml: 3 miesiące kuracji

Cena detaliczna: 189 PLN, na wyłączność w Perfumeriach Sephora.

 

 

  • No video selected.