LE’MAADR Krem do cery naczynkowej z komórkami macierzystymi

LE’MAADR Krem do cery naczynkowej z komórkami macierzystymi
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

nie zawiera parabenów

przebadany dermatologicznie

Stosować dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Nanieść na skórę twarzy.

Zmniejsza zaczerwienienie skóry, poprawia kondycję naczyń

 

•            poprawia ogólną kondycję skóry, wzmacnia strukturę jej poszczególnych elementów,

•            wzmacnia i zwęża naczynia krwionośne, uszczelnia ich ściany

•            zmniejsza zaczerwienienia

Dzięki zawartości Citrustemu pozyskiwanego z komórek macierzystych pomarańczy, zwiększa ekspresję genów odpowiedzialnych za poprawę struktury matrycy pozakomórkowej czyli reorganizuje i przywraca gęstość strukturze skóry właściwej zwiększając syntezę składników tworzących matrycę pozakomórkową. Poprawia się ogólna kondycja skóry, wzmacnia struktura jej poszczególnych elementów, zwiększa synteza kolagenu i elastyny.

Poprawia kondycję naczyń krwionośnych, uszczelnia je i zwężą dzięki zawartości ekstraktów z liści miłorzębu japońskiego (Gingko biloba), kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hippocastanum) oraz oczaru wirginijskiego (Hamamelis virginiana).

Humektanty i emolienty zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie.

Zawiera substancje czynne mające działanie przeciwzapalne, przeciw wysiękowe, zmniejszają one również zaczerwienienia skóry.

Produkt dostępny tylko w aptece

Cena: ok. 59 zł

Pojemność: 40 ml

 

TEST REDAKCJI

Monika: LE’MAADR krem do cery naczynkowej z komórkami macierzystymi stosuję dwa razy dziennie od tygodnia. Przed aplikacją kremu, oczyszczam skórę płynem micelarnym LE’MAADR. Zauważyłam, że skóra jest bardziej odporna na zmiany temperatur, jest mniej wrażliwa, mniej zaczerwieniona, nie piecze mnie, co się czasem zdarzało. Krem jest bardzo delikatny, praktycznie bezzapachowy, szybko się wchłania. Krem nie waży się pod podkładem, a używam dodatkowo także korektora na popękane naczynka, więc warstwa makijażu ochronnego jest dość znaczna. Recenzję tę uzupełnię jeszcze po kolejnych trzech tygodniach stosowania, wtedy będę miała pełny obraz działania zestawu, jak na razie, jest super.

 

Share this product