VITA LIBERATA Rich - Mleczko samoopalające

VITA LIBERATA Rich - Mleczko samoopalające
Opis na Zajawce

Rewolucja wśród samoopalaczy. Błyskawiczna & Utrzymująca się 4 - 7 Dni Opalenizna.

Szybka i łatwa aplikacja * Wysycha w kontakcie ze skórą * Perfekcyjny odcień

Odour Remove™ - bez substancji zapachowych * Moisture Lock™ - 72 godz. nawilżenia

Organiczne substancje pochodzenia roślinnego z certyfikatem * Perfekcyjny powrόt do naturalnego koloru

“Rich”, pierwszy na skalę światową samoopalacz wolny od substancji zapachowych – został opracowany w 2007 roku. Pozwala uzyskać efekt ultra nawilżonej skόry w odcieniu średniej opalenizny, nie pozostawiając żadnego zapachu. Skόra błyskawicznie nabiera koloru a aplikacja kosmetyku jest niezwykle łatwa.   Efekt doskonałej opalenizny utrzymuje się do 7 dni a następnie blednie niczym naturalna opalenizna. Kosmetyk jest idealny dla każdego typu cery, również do skόry wrażliwej, suchej i dojrzałej. Dla uzyskania najlepszych rezultatόw, przed nałożeniem samoopalacza użyj peelingu ale nie stosuj kosmetyku nawilżającego. Dla ochrony dłoni przy aplikacji użyj rękawicy “Tanning Mitt”. Aby uzyskać perfekcyjny efekt końcowy kosmetyk nakładaj na skόrę okrężnymi ruchami. Prysznic weź dopiero po upływie 4-8 godzin.

200 ml / 119,00 PLN.

Wyłącznie w Perfumerii Sephora.

TEST REDAKCJI

Kasia: To jest absolutna rewolucja wśród kosmetyków samoopalających! Ma ciemny brązowy kolor, zatem nakładając go OD RAZU widzisz efekt opalonej skóry i wiesz, czy nałożyć go więcej, jak się rozkłada na skórze etc. W efekcie uzyskujesz perfekcyjną, równą opaleniznę.

Produkt jest lekki, łatwo się rozprowadza na skórze, szybko wchłania. Nadaje skórze bardzo ładny odcień naturalnej opalenizny. Przed aplikacją moja skóra miała dość blady, ziemisty odcień, po aplikacji Vita Liberata – szok – piękny odcień, jak po wakacjach w ciepłych krajach.

Kolejny atut to BRAK ZAPACHU! Tradycyjny samoopalacz niestety nie pachnie ładnie, a niektóre nawet wyjątkowo chemicznie, przez cały dzień po aplikacji. Samoopalacz Vita Liberata – po prostu nie ma zapachu!

NAWILŻA – Zaraz po aplikacji odczujesz efekt nawilżenia, zatem nie trzeba pokrywać skóry dodatkowym kremem/preparatem nawilżającym. Nawet polecam w ogóle nic nie nakładać i nie zmywać niczym powierzchni skóry, po nałożeniu tego samoopalacza przez 4-8 godzin, aby kosmetyk utrwalił się na skórze. W przeciwnym razie go zmyjemy i trzeba nakładać ponownie.

Zawiera składniki organiczne potwierdzone certyfikatem – rewelacyjny roślinny skład.

Jestem pod absolutnym wrażeniem samoopalacza Vita Liberata. Po pierwsze za to, że nareszcie widać od razu efekt opalonej skóry. Nie trzeba czekać kilku godzin, aby przekonać się o efektach. A efekty są różne, zapewne stałe użytkowniczki samoopalaczy bardzo dobrze je znają: najgorsze jest nierównomiernie wycieniowana skóra, zacieki, plamy, miejsca niezabarwione. Gdy używasz samoopalacza Vita Liberata – nie ma tych problemów, bo widzisz, gdzie go nakładasz.

Super jest także to, że można nakładać go bardzo precyzyjnie. Zatem, jeśli masz np. przebarwienia na skórze, ciemne plamy lub np. bielactwo, możesz wyrównać kolor skóry nakładając samoopalacz w jaśniejszych miejscach. Naprawdę, dzięki lekkiej konsystencji zrobisz to dokładnie! Jedyny efekt uboczny to zabarwiony opuszek palca wskazującego, ale po aplikacji, zmyjesz to zabarwienie bez problemu.

Kolejny pomysł to optyczne wyszczuplenie nóg. Może robiłaś już taki trik – nakładając samoopalacz tylko na boki (wewnętrzne i zewnętrzne) strony nóg? Jeśli nie, spróbuj, tak podobno robią modelki. Z Vita Liberata od razu zobaczysz efekt.

Cena – dla niektórych osób, które kupują samoopalacze za 20 PLN, cena 119 PLN może się okazać wysoka, ale gdy przekonasz się o jego wydajności, nie będziesz żałować. Wysokiej jakości opakowanie z pompką, z małym otworem, zatem możesz wycisnąć nawet malutką ilość samoopalacza. Niewielka ilość starcza na efektywne pokrycie dużej powierzchni skóry.

Doskonały produkt, ocena 11/10. Prawdziwa rewolucja w kategorii samoopalacze.

Share this product